Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "The Outfield" nevű film...

Lily99 kérdése:

A "The Outfield" nevű film lesz-e szinkronizálva?

Figyelt kérdés
Cameron Dallas és Nash Grier filmjéről van szó. Mindkét srácot imádom és már tűkőn ülve vártam a filmet. Már megnéztem angolul és kb. értem is, de kíváncsi vagyok, hogy magyarul meglesz-e, mert úgy mégis jobban értem. A válaszokat előre is köszönöm! :D

#film #magyar szinkron #The Outfield
2016. jan. 11. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a tévé valamikor lejátsza.
2016. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Norakiss12 válasza:
Szerintem nem lesz. Ez is olyan mint az Expelled, szóval, hogy tipikus amerikai film.
2016. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia eltudnád nekem küldeni a linket hogy hol nézted?
2016. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szinte biztos vagyok benne hogy nem lesz leszinkronizálva, viszont én még feliratosan sem találom. és meg tudnék halni, hogy megnézzem az outfield és az expelled filmeket, szóval ha valaki megtalálja küldjön már linket légyszi
2016. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4 én megpróbálok feliratot csinálni, ha valakit érdrkel. :)
2016. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta se tudtok a szinkronról? Vagy valahol nem lehetne megnézni feliratosan? :)
2017. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!