Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » No game no life-nak lesz 2....

No game no life-nak lesz 2. évadja?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 08:26
 1/7 Spilerke ***** válasza:
Nem valószínű, de a remény hal meg utoljára.
2016. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
F#sza...
2016. febr. 1. 10:25
 3/7 Spilerke ***** válasza:
Én éppen ezért nem néztem tovább, mert nincs folytatása. Szóval inkább abbahagytam. Szerintem nem is lesz. :D
2016. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jó egyébként. Az első néhány részben még inkább csak bohóckodnak, de később nagyon komoly taktikázások lesznek. Zseniális alkotás! Egy vicc, hogy az ilyen animéket nem folytatják, miközben a Naruto, Bleach, Fairy tail féle sz#rságokat nyomatják több száz részen keresztül...
2016. febr. 1. 16:56
 5/7 Spilerke ***** válasza:
Én körülbelül 5. résztől dobtam, mert azt olvastam róla, hogy Beperelték az átvett paródiák miatt. Például: Laputa, Doraemon stb.
2016. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sajnos nem lesz,mert az a kiadó ( nem tudom pontosan a nevét sry ) nem csinál (tudtommal) csak 12 részes animéket :/


osztom a véleményt h nagyszerű alkotás...Nekem kicsit befejezetlennek hat a vége miatt,de alapvetően imádtam ^^

2016. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez van... Köszi a választ. Amúgy nem csak kicsit, hanem nagyon befejezetlen. A 16 fajból még csak egyet sikerült meghódítani az Imanityn kívül, holott a céljuk az összes meghódítása és végül Tet legyőzése, szóval...
2016. febr. 7. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!