Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nagyon szép,...

Mondanátok nagyon szép, megható, érzelmes romantikus filmeket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy igazán megható romantikus filmet nézni. Kérlek segítsetek! :)

2016. febr. 7. 15:56
1 2
 1/18 lio77 ***** válasza:
Én ajánlom neked az If Only-t,ha még nem láttad.Magyar címe?Bárcsak.
2016. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nicholas Sparks filmek

[link]

Az én személyes kedvencem a Séta a múltba.

2016. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket,ám mindkettőt láttam már, és nekem is nagy kedvencem a séta a múltba is. Ezeken kívűl keresek valami szép filmet, esetleg ezekhez hasonlót, az sem baj ha nem olyan népszerű: Jane Eyre, Büszkeség és balítélet, Keith, Menedék, Csillagainkban a hiba, Ha maradnék, Hallgass a szívedre, Séta a múltba, Szerelmünk lapjai, Fogadom, Ahol a szívárvány véget ér, Ha igaz volna, Üvöltő szelek, Emma, Tartózkodó érzelem, Eleven testek, Végtelen szerelem, Az utolsó dal, Titanic, P.S. I love you, Kék lagúna, Volt egyszer egy dal, Hamupipőke, Én és a hercegem, Levélbe zárt szerelem, Egy makulátlan elme örök ragyogása, A nagy Gatsbi, Holdvilágos éjszakán, Blue valentin, Kedves John, Levelek Júliának és a Nicolas Sparks filmek, Őrülten hiányzol, Végzős buli, Szomszéd fiú, Én, Earl, és a lány aki meg fog halni, Egy nap, Carlie, Never let me go, Szerelem kölcsönbe (KEDVENC! :) ).

Nos, valami olyant keresek ami minőségi és egyedi, megható film, és aminek talán van egy elvont elgondolkodtató szála. Szeretem ha egy filmből tanulhatok valamit, esetleg rávilágít egy fontos dologra, vagy csupán csak az eredetiségével megérint. Én általában a története és a különlegessége miatt nézek meg egy filmet. Nem kell hogy ismert legyen, ha esetleg van kedvenced és nincs még itt felsorolva, kérlek írd meg! :)

2016. febr. 7. 22:24
 4/18 lio77 ***** válasza:
100%
Nos nem biztos hogy romantikus,és ismert is,gondolom láttad,ha mégsem akkor Forrest Gump. Számomra ez az a film volt ami nem sablonos,és volt mondanivalója.
2016. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Adaline varázslatos élete, Most jó
2016. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Vissza hozzàd! Nagyon jo film 😉
2016. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindet megnéztem, nagyon tetszettek! (ment a zöld kéz mindenkinek!):) Esetleg még ötlete lenne valakinek?
2016. febr. 9. 21:27
 8/18 anonim ***** válasza:

In your eyes

Very good girls

Távol a világ zajától

Pearl Harbor

Szenvedélyek viharában

Duplán az igazi

Mindenki szereti a bálnákat

2016. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked is az ötleteket! :)
2016. febr. 10. 19:12
 10/18 anonim válasza:
100%
Az élet háza :)
2016. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!