Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gravity Falls c. sorozatot...

A Gravity Falls c. sorozatot valaki elmagyarázná nekem töviről-hegyire, mert nem nagyon értem :/?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, szerintem nagyon érdekes,de sajnos nincs mindig időm megnézni, ezért lemaradtam pár dologról... Annyit tudok h StanFord igazából Stanly (nem tom h kell írni) és h ők ikrek, de azt h az igazi Ford hogy került a másik dimenzióba vagy mi, meg hogy miért cseréltek nevet azt már nem... YouTubeon vannak videók, de abból nem derül ez ki, és jobban örülnék a magyar magyarázatnak :) előre is köszönöm a választ, sokat segítene :)!!! Ja és h nem lehet e valahol CD/DVD-n megvenni MAGYARUL az összes részt...

2016. febr. 10. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ford akkor került át, amikor hosszú idő után újra felvette a kapcsolatot Stannel.

Fordot a furcsa jelenségek érdekelték, ezért Gravity Fallsban kezdett kutatni utánuk. Az volt a hipotézise, hogy minden megmagyarázhatatlan esemény egy másik dimenzióból szivárog át. Ezért elkezdett építeni egy portált abba a másik világba. Kellett neki segítség, ezért elhívta egy régi évfolyamtársát, McGuckettet a portál összerakásához. (Az egyik teszt alatt McGuckettet félig beszippantotta, ezért lett dilis.)

Ford pedig hangokat kezdett hallani, aminek a tulajdonosa, mint később kiderült, Bill volt. Alkut ajánlott neki, hogy segít neki megérteni a furcsaságokat, de Ford rájött, hogy Bill át akar jönni az ő világába.

Ezért el akarta pusztítani a portált, ehhez hívta Stant, mert már csak benne bízott.

Viszont a tali nem alakult jól, mert egymásnak estek, a portál bekapcsolt és felszippantotta Fordot. Ennyi.


Stan pedig azért vette fel a nevét, mert őt körözték csalás miatt. Szóval tiszta lappal indulhatott.

2016. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úúúú nagyon szépen köszönöm! Esetleg azt még nem tudnád elmondani h miért estek egymásnak? És mégegyszer Köszi h szántál időt arra h leírtad nekem! :)
2016. febr. 12. 13:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt h ehhez miért kellett megírnia a 3 naplót? Előre is köszi
2016. febr. 12. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Ford a lehető legjobb egyetemre szeretett volna bejutni és ehhez csinált egy iskolai projektet. Ezt Stan véletlenül tönkretette, így Fordnak elúszott a lehetősége. A szüleik pedig kidobták Stant otthonról miatta.

Sok év után pedig, amikor újra találkoztak, a felgyülemlett érzések kitörtek Stanből. Valami ilyesmi. Ezért verekedtek.


A naplót...hát leírta, hogy miket figyelt meg, mire jött rá.

2016. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. febr. 12. 17:43
 6/7 anonim válasza:
www.sorozat-barat.info
2016. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
www.sorozatbarat.cc
2016. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!