Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikorra várható a Breaking...

Mikorra várható a Breaking Bad-hez magyar szinkron? Vagy végleg le kell mondani róla?

Figyelt kérdés
Még régebben elkezdtem nézni a sorozatot és nagyon ráfüggtem, 4. évadig volt magyar szinkron 5.-hez nem. Na gondoltam várok aztán hátha lesz de azóta rengeteg idő eltelt és most próbáltam keresgélni ugyan úgy csak felirattal van. Van esély, hogy készül hozzá magyar szinkron?

2016. febr. 18. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Már rég elkészült hozzá a magyar szinkron, csak mivel a TV-be még nem adták le, így neten sincs fent.

Egyedül UPC és a Telenor előfizetők fértek hozzá korlátozott ideig a szinkronos 5. évadhoz, de már náluk sincsen.

2016. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%
A sorozat az zseniális, de a szinkron undorító. Nézd feliratosan szerintem.
2016. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a hetekben kezdett el futni az AMC-n szinkronnal. én is megnézem, eredetileg szinkronnal kezdtem, aztán ráfüggtem ahogy te is írtad és megnéztem eredeti szöveggel is ... érdemes :) egyáltalán nem rossz a szinkron, élvezhető, a poénok és a drámai részek nagyobb része átjön, de azért nem 100as :) ha tényleg te is bele vagy szeretve akkor nézd eredeti nyelven is .. :)
2016. ápr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első 8 részt már láttam, még 8 van hátra ami nem jött ki magyarba de szép folyamatába jönnek majd azok is. :D

Szerintem kifogástalan a magyar szinkron.

2016. máj. 30. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!