Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki rendelte el Jaime Lannister...

Sansa LannisterStark kérdése:

Ki rendelte el Jaime Lannister kezének a levágását?

Figyelt kérdés

Én arra gondotam, hogy a pasi, aki megcsonkította, megbízásra tette. És szerintem Tywin Lannister bízta meg, ugyanis Jaime a királyi testőrség tagjaként nem jogosult Kaszter-hegy örökletére. Ha viszont nincs keze, talán megengedik, hogy kilépjen. Úgy rémlik, Tywin biztatta is erre. Vagy már nem tom. De az biztos, hogy sosem akarta, hogy Tyrion örökölje Kaszter-hegyet, Cersei ugyebár csak egy nő, Lancel minden földi javáról lemondott, más örökös meg nagyon nincs.

Igaz, hogy Tywin meghalt, de már annyi minden derült ki meglepetésszerűen, hogy szerintem benne van a pakliban. Mit gondoltok erről?



2016. febr. 20. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem megbízásra tette. Kapott is a fejére miatta.
2016. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg Tywin Lannister az egyik legnagyobb manipulátor Westerosban (Kisujj és Varys versenyzik vele), és mivel világéletében magasról tett a gyerekei boldogságára, csak a saját önző érdekeit követi, így szerintem igenis lehetséges, hogy ő rendelte el. Max nem közvetlenül, és a végrehajtó nem tudta, ki az eredeti megbízója.
2016. febr. 20. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Úgy látszik nem figyeltél olvasás/nézés közben.
2016. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem megbízás volt.


Littlefinger a legnagyobb játékos Westeros-on.

2016. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Brynden Rivers a legnagyobb nyerő :D
2016. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden benne van a pakliban,de ezt nem hiszem, mivel így nyomorék lett a fiából, akit gúnyoltak is miatta, és ha neki ártanak csak szavakkal is, akkor a Lannister háznak is ártanak.

A sorozatban emlékeim szerint úgy volt,hogy egy északi csapat Locke vezetésével elfogta Jaimet és Briennet, majd lecsapták Jaime kezét. Tehát mivel északiak voltak, és viszonylag a háború elején, így kétlem, hogy Tywinhoz közük lett volna. Már csak azért sem, mert Jaime fogságban volt, Locke pedig teljesen más helyen, és érdekes lett volna,ha kap az elleségtől egy üzenetet,hogy "Tudom ellenségek vagyunk és börtönben a fiam,de ha mégis találkozol vele, akkor csapd már le a kezét! Köszi, Tywin"


A könyvben pedig Tywin felbérelte a Vargo Hoat vezette zsoldos sereget. Majd Tywin elhagyta Harrenhalt, Roose megállapodott Vargóval, elfoglalták Harrenhalt. Vargo elfogta Jaimet, és az egyik embere, Zollo lecsapta a kezét.

2016. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viszont olyan a Falon tényleg van,hogy Locke csak Vargo Hoat vette át a szerepét a sorozatban,de az érdekes,mert a könyvben meghalt XD
2016. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os, ez logikus magyarázat.
2016. febr. 23. 08:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7: fordítva, Locke vette át Vargo Hoat szerepét a sorozatban. És a könyvben nem volt Locke nevű karakter, hanem Locke ház.
2016. febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A vezetékneve Locke volt és az nekem elég XD
2016. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!