Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen anime sorozatot ajánlto...

Milyen anime sorozatot ajánltok, amit együtt nézhetnék a 8 éves húgommal? Én 15 vagyok és lány

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 19:23
 1/4 anonim válasza:

Hűha, most aztán feladtad a leckét! :) Gondolom valami olyasmire lenne szükség, ami neked is izgalmas, meg ő is érti...a mindenit, micsoda Einstein vagyok. :D


Nos, én 16 éves vagyok, tehát az animék, amiket nézek, valószínűleg neked valóak. Viszont nem bírom a sok vért, meg ha rengeteg szereplő meghal, ezért úgy vélem, a húgodnak is megfelelő lenne.


Amiket ajánlok:


-Toradora ( aranyos, kicsit romantikus iskolai anime, ezt inkább a hugid miatt ajánlom, én egy kicsit untam )


-Ao no Exorcist ( Ha a húgod túl van az első 2 részen, és kibírta, akkor már minden sínen van. Remélem :D )


- Magi: The Labyrinth of magic ( Rengeteg szereplő, kidolgozott sztori és rajzolás. Szerintem mindkettőtök nagyon élvezné.)


-Magi: The kingdom of magic ( az előző második évada)


-Noragami és Noragami Aragoto ( Szerintem mindkettőtöknek megfelelő, bár a második évadához azért kell zsepi jócskán. Mármint a hozzám hasonló ideggyengéknek. :D Az átlagemberek nyugodt szívvel nézhetik. )


Remélem, tudtam segíteni. :)

Jó animézést!

2016. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kaleido Star...


Ha érti a feliratot.


Love Live!

2016. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Full Metal panic van magyar szinkronsan is. Ez végig szinkronos asszem.


Csajkommandó, Nodame Cantabile ehhez hasonlóakat talán. ezek is vannak szinkronosan, de nem végig sajnos. Csak az első évadról tudok.

2016. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Kilari egy nagyon aranyos anime én is néztem régebben a húgommal és van magyar szinkronnal is :)
2016. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!