Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a mesének a címe?

Mi ennek a mesének a címe?

Figyelt kérdés

Meg anno 5-6 eve volt az rtlen minden delutan egy rajzfilm ahol amolyan firka lrnyek eltek mindenapi eletuket az emberekel.

Volt egy firka macska vagy oroszlan aki melesleg egy rendor volt es volt neki egy kover fonoke (akit kesobb levaltott egy noi szereplo ami szerintem egy kicsit elrontotta az egeszett de mondjuk elment) akivel egyutt oldotak meg a kulunbozo ugyeket mint peldaul az egyik reszben amikor a foszereplo firka nem tudott aludni es mindig fel hivta a fonoket aki azt javasolta neki h szamoljon baranyokat. Megis tette de nem tutta h egy bizonyos szam utan meik jon. Erre a baranyok egyike amit szqmolt felkapta a vizet es megszokot es galibat okozott amit a rendor parosnak kellet megoldania.

Hu na vegre leirtam.

Azert keresem ezt a meset mert nagyon szeretem es jo lenne egy kicsit nosztargiazni.

Meg biztos tetszenw az unoka ocsemnek is :)

Remelem tuzok segiteni mert mar nagyon regota keresem de nem talaltam.

Jah igen meg anyi hogy a mese azt hiszem 1998-as de nem biztos es meg hogy minden ilyen nem emberszereplot firkanak hivnak benne.

Elore is koszonom a valaszokat!



#rendőr #rendőr oroszlán #1998 mese
2016. márc. 9. 16:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!