Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az animékben miért van mindenk...

Az animékben miért van mindenkinek zsebórányi szeme?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a mangakák így rajzolták meg.
2016. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert így kàràktéresebbek à szereplők:)

Így szeretjük őket.

Kéne is màr nézni valami jót csakugyan most így eszembe is jutott.

Gondolom tovàbbra sincs Akatsuki no Yona màsodik éved ugye?

2016. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem minden animében néznek így ki a szereplők. Nézz körül.
2016. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A régebbi, illetve a felnőttek felé szánt animékre ez nem jellemző.


Lásd:

[link]


[link]


A nagy szem egyébként gyakran egy stílus elem és általában naivitást, ártatlanságot jelképez, de mostanában szimplán divat lett, hogy minden szereplőnek hatalmas szeme van. (ne kérdezd miért, mert én sem értem)

2016. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# G.I.T.S.: S.A.C. 2nd gig esetén az a szemméret még mindig ránézésre több mint másfélszerese a valósnak.


Én személyesen úgy gondolom hogy a nagyobb szemméret valahol pótolni igyekszik azt ami az animáció okán elengedhetetlen veszteség, mégpedig a színész mimikájának hiánya.

2016. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# Már az Akira óta (88) használják az úgy nevezett pre-scoring eljárást, amikor a szinkronszínészekkel még az animáció elkészülte előtt felveszik a szöveget. Így az animáció során lehetőségük van a karakterek arcmimikáját a szinkronszínészek alakításához igazítani.
2016. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!