Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem jó sorozatokat...

Tudnátok nekem jó sorozatokat mondani?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani jó, csajos, romantikus sorozatokat? Akár amerikai sulis sorozatokat is elfogadok a lényeg, hogy érdekes legyen. A Vámpírnaplókat és a Pretty Little Liars-t már láttam.

2016. márc. 14. 14:33
 1/5 anonim válasza:
Én is láttam mind a kettő és még megnéztem A született feleségeket amit nagyob szerettem még láttam az ,,Originalst" (az első évad nem nagyon jó de utána már nagyon izgalmas) és most kezdtem el a The Walking Dead-et ami nem annyira csajos de ha szeretted a vámpírnaplókat (mint én) akkor az első 5 részt szeretni fogod mert még csak ott tartok de eddig egész jó. :)
2016. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első vagyok. Azt nem írtam oda hogy a született feleségek a legcsajosabb és romantikusabb de nem is unalmas.
2016. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gossip girl (imádtam még annak ellenére is hogy régi) 10 dolog amit utálok benned (ez is régi és sajna csak 1 évados de én imádtam). Amúgy sorozatbaráton néztem ezeket és ott nagyon sok ilyen van.
2016. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

90210

teen wolf - vérfarkasos, de szerintem jó

once upon a time - lehet, hogy nem fog bejönni a fülszöveg alapján, én is így voltam vele, de elkezdtem nézni és az egyik kedvencem lett.

2016. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
The Royals
2016. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!