Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Batmnan V...

Érted?? kérdése:

Mit gondoltok a Batmnan V Superman-ről?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekel, de lehetőleg csak olyanok írjanak, akik látták a filmet és nem csak kritikákat olvastak.

2016. márc. 24. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

https://www.youtube.com/watch?v=InKcK3UedTw


Nem vagyok megelégedve, de még nagyon elején vagyunk az univerzumnak, nem kellene temetni, főleg hogy rengeteg Ligatag eredettörténete elég ütős. (Lásd: Aquaman, Shazam, Cyborg.. etc)

2016. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Távolról sem lett tökéletes, de szerintem teljesen korrekt. Affleck Batmankét szerint fantasztikus volt, és az új Lex Luthor se lett olyan förtelmes, mint ahogy egyes kritikák lehozzák. Én mondjuk a Liga dolgait egy picit erőltetettnek éreztem, valahogy nem voltak szervesen a sztori részei, de majd a későbbiek fényében ez még átértékelődhet. Az akció valami fenomenális volt, de szerintem Batman és Superman összecsapása egyszerűen túl rövid volt, meg kicsit hirtelennek éreztem SPOILER Bruce és Clarke összehaverkodását. Emellett a vége... Mármint, az teljesen nyilvánvaló, hogy valahogy Superman vagy túlélte, vagy felélesztik a későbbiekben, csak olyan furcsa WTF érzésem volt.

Na mindegy, a gond az, hogy se Snyder nem jó rendező, David S. Goyer meg szörnyű forgatókönyvíró, így csodálom, hogy a film amúgy ennyire jó lett. Remélem azért a rossz kritikák nem zárják be a kaput a folytatás előtt, mert nagyon szorítok a DC-nek a filmes univerzum kiépítéséért. Talán kicsit elsiették viszont.

2016. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Ugyan úgy tetszett, mint a Csodálatos Pókember 2, Az új Fantasztikus Négyes és a Deadpool, mert képregény hűre sikeredett.
2016. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem tökéletes, de annyira nem rossz, mint ahogy emlegetik. Látványos, Ben Affleck A Bruce Wayne/Batman, Jesse Lex Luthorja egy kicsit újszerű, de nem rossz. (jó nem olyan, mint a képregényekben a hűvös gonosz zseni, de ezt a fajta karaktert is meg lehet szokni). A történet nem túl erős, főleg ha ismered a karaktereket/képregényeket. 1-szer mindenképp Megéri megnézni. Nekem tetszett. Lehetett volna jobb is természetesen, de semmi sem lehet tökéletes. Ha nem a túl magas felhypolt elvárásokkal ülsz be megnézni akkor tetszeni fog.
2016. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!