Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lenne néhány kérdésem az Once...

Lenne néhány kérdésem az Once Upon a Time című sorozattal kapcsolatban. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a sorozatot, de feltűnt néhány (számomra) logikátlanság.


1. Nem úgy volt, hogy a varázslóinas a második átokkal került át a mi világunkba? Erre egy visszaemlékezésből megtudjuk, hogy a buszon beszélgetett Lily-vel. Vagy ő ennyire mindent megtehet, utazhat a világok között??


2. Merlin hogy került át a világunkba, és beszélgetett a gyerek Emmával? Nem egy fa volt végig?


3. Rumpelstiltskin és Nimue bőre is megváltozott, amikor zordonok lettek. Emmának mért csak a haja változott, és Hook mért nem változott egyáltalán?


4. Amikor lemennek az alvilágba, van egy jelenet, hogy Reginának visszajött az ereje. Mikor ment el neki??


5. Na jó, ez igazából nem egy komoly kérdés, de jó lenne rá választ kapni. :D Hook ugyebár festi a szemét, ezzel kapcsolatban többször is voltak megjegyzések az évadok során. Mivel húzza ki a szemét? Mert gyanítom, hogy az elvarázsolt erdőben nem létezik szemceruza. :D


Előre is köszönöm, ha valaki meg tudja válaszolni ezeket a kérdéseket. :)



2016. márc. 26. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. szerintem igen, utazhatott, legalábbis más magyarázat nem nagyon van

2. na, ezen én is gondolkoztam, de erősen belekavarodtam az idővonalakba... arra jutottam, hogy valami mágiai kivetülése lehetett

3. hát én mindig úgy képzeltem ezt, hogy a zordonok minél gonoszabbak, annál rondábbak lesznek... Emma nem volt igazán gonosz, Hook pedig... nos, nagyon sokáig titok volt a zordonsága, nem változtathatták meg. Rumpel sem volt még annyira csúnya, mikor átváltozott, ha jól emlékszem, utána kezdett egyre békafejűbb lenni xD

4. gondolom, az alvilágban nem tudta használni kezdetben, mert "máshogy működik"

5. hehe, akármivel, korommal, szénnel, tussal, tényleg hülye kérdés :D Regina is agyon volt sminkelve mindig, ő honnan szedte? meg a szexi bőrgatyáját? :D

2016. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó, tudom, hogy az ötös hülye kérdés volt. :D Köszönöm szépen a válaszod. :)
2016. márc. 26. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1.Igen, neki nagy ereje van és utazhat a világok közt, (pl. használhatta a pálcát amivel Camelotba mentek)

2.Mágiával.Elmondta Emmának, hogy valójában nem volt ott,hanem akkor is fa volt és így küldött üzenetet.

3.Az elsőnek igaza van.

4.Ez nem volt teljesen egyértelmű,de itt is igaza lehet...

5.:D Ezen már gondolkoztam én is,de erre nincs logikus válasz,erre nem gondoltak az írók...

2016. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Eszembe jutott még egy kérdés. Szörnyella a '20-as évekből került át az elvarázsolt erdőbe. Hogyan? És aztán amikor átkerült a mi világunkba, hogy került hozzá a kocsi ismét, amit az Írótól kapott a '20-as évek világában. Ráadásul ez a '20-as évek nem egyenlő a mi világunk '20-as évekével, az író mondja is, hogy ez egy külön világ. Szóval Szörnyella hogy ment át az elvarázsolt erdőbe, és amikor átkerült a mi világunkba, hogy került hozzá a kocsi ismét??

2016. ápr. 2. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán csak a mágia egy újabb fintora...
2016. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én ezt akkor se értem. :o
2016. ápr. 6. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy szűrtem le, hogy az megint egy másik hely volt, ahonnan Cruella származik, tehát egy olyan másik ország, mint Elzáéké is volt, vagy mint Oz. Nem a mi világunk 20-as évei... plusz az a történet még el sem lett mesélve, hogy került Cruella az elvarázsolt erdőbe tudtommal...
2016. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is írtam, hogy az a '20-as évek egy külön világ, de nem értem, hogy került át a kocsi mi világunkba, mert közben még az elvarázsolt erdőben is volt, ott gondolom nem volt nála a kocsija, mivel a mesevilágban nincsenek ilyen dolgok.
2016. ápr. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!