Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem idegesít ez a...

Csak engem idegesít ez a dolog a "Batman Superman ellen" legvégén?

Figyelt kérdés
Eleve a filmet nem tartom olyan nagyra, egy közepesnek elmegy kategória nálam. A végén viszont határozottan tetszett, hogy kinyírják Supermant. Erre aztán a legutolsó jelenet mégis cáfolatot hoz. Határozottan idegesít, hogy nem volt tökük a készítőknek, hogy 100%-os egyértelműséggel meglépjék a dolgot. Más is van így?
2016. ápr. 3. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont a film vègèvel voltak bajaim...

Supermant nem ölhettèk meg teljesen mivel jövőre jön az Igazság Ligája amibe minden bizonyal a DC akarja használni az egyik legnagyobb karakterèt.


Amúgy èn a Nolan fèle Batman vègèn vártam, vagy tetszett volna ha Batman meghal...De studio ilyet biztos nem engednènek soha

2016. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Szerintem nélküle is működne az Igazság Ligája. Ha pedig további filmeket akarnak vele, az játszódhatna időben korábban.
2016. ápr. 3. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Superman sorozatot már elinditották az Acèlemberel ami szinte elözmènye a Batman vs Supermanek.


Az Igazság Ligája az nagy kèrdès igy is, hohy milyen lesz. Nagyon nagy kockázat lenne ha Superman kimaradna a filmből. Mondjuk èn nem várok tőle sokat, inkább a Ben Affleck fèle saját Batman filmet nèznèm meg persze a Wonder Women filmet ami jó lehet.


Igazság ligájától nem várok túl sokat, el van sietve az egèsz projekt... Ès Supermant meg muszáj bele írni mivel ő az egyetlen olyan karakter jelenleg az univerzumban akinek van már saját filmje plusz elèg nagy nèv.

2016. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3: Saját Batman film Affleckkel? Terveznek ilyet? Nem tudom mennyire lenne érdekes egy önálló film egy ötven felé közelítő, mindent megélt, kiöregedőben lévő Batmannel.
2016. ápr. 3. 13:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen terveznek, sőt szinte biztosnak látszik a projekt csak az a kèrdès, hogy mikor. Mivel Affleck-nek elèg sürű a programja de nagyon szeretnèk a filmet megcsinálni...olyan 2019 környèkèt pletykálják.

Valamelyik nap azt olvastam, hogy Ben Affleck már el is kezdett dolgozni a forgatókönyven.


Szerintem biztos, hogy lesz új Batman film az egyik a pènz a másik meg tènyleg èrdekes lehet ez az új fajta Batman ami sokkal másabb mint a Bale fèle volt. Amúgy azt biztosra veszem, hogy lesz ès szerintem az is biztos, hogy Affleck fogja rendezni ami tök izgalmas lenne.


Amúgy èn sokkal rosszabb Batmant vártam de elkel ismernem, hogy jó ez az új Batman vonal

2016. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Adamka1119 ***** válasza:
Nem tudom kiaza csaj a vegen pajzsal es karddal a kezeben en eloszor azt hittem Xena :D de legyszi ha tudjatok mondjatok meg.
2016. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6: Wonder Woman
2016. ápr. 6. 06:54
 8/12 anonim ***** válasza:
szinte nem is annyira arról szólt..felháborító...
2016. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem hiába jön bárki avval, hogy nem halhatott meg a végén, mert benne kell lennie az Igazság Ligájában. Akkor ott a kérdés, hogy eleve miért kellett ilyenre megírni a forgatókönyvet? Lehetett volna símán úgy, hogy Batmannel kibékülnek, Luthor legyőzve, Doomsday legyőzve, happy end, és kész, nuku kamuhalál. Esetleg valami stáblista utáni jelenet.
2016. aug. 10. 08:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy képregényben is történt,úgy itt is Superman nem halt meg csupán kritikusan legyengült a halálhoz nagyon közeli állapotba került,és vissza fog térni az Igazság Ligájába,még hozzá előreláthatólag fekete ruhában,mivel ismeretes hogy a Nap energia erősíti Supermant és nagyon legyengült így a fekete ruha jobban magába szívja a Napot így jobban és gyorsabban visszanyeri régi hatalmát.
2016. okt. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!