Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tronok harca. Csak nekem...

Tronok harca. Csak nekem zavaros par dolog?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nezni a Tronok harcat.


De nekem egy csomo dolog zavaros. No, persze nem a fotortenet, vagy a foszereplok... De neha olyan embereket mutatnak, beszelnek, akirol fingom sincs. Fogalmam sincs kicsoda, hogy kerult oda... mit csinal. Annyi ember van benne, hogy szamomra megjegyezhetetlen ez a sok nev.


Am nem rossz, de a sok "szex jelenettol" kicsit a tokom ki van. Marmint, egy csomo fontos dologrol elveszi az idot. Szerintem.



2016. máj. 3. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
A legtöbb szereplő előbb vagy utóbb meghal. Nem kell megjegyezni őket.
2016. máj. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha most kezdted el nézni, ez ne ijesszen meg, jó ha az első évad végére tudni fogod, hogy ki kicsoda. Aztán újabb és újabb szereplők jönnek, de utána már könnyebb lesz követni. Nagyon sok szálon fut a történet, de lassacskán rájössz, hogy minden összefügg mindennel.
2016. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg érdekel a "Trónok harca", akkor olvasd a könyvsorozatot G.R.R. Martintól (A tűz és jég dala; magyar fordításan is megvan).


Ha pedig nem, akkor készülj fel, hogy a sorozat nem lesz jobb.


Az a helyzet, hogy tízezernyi oldal történéseit kellett belezsúfolni egy viszonylag rövid tévésorozatba, így rengeteg dolgot ki kellett hagyni, ezért nyilván nem túl tiszta, hogy ki mit csinál, mi a szerepe.


A szex meg azért kell, mert ez érdekli az embereket, manapság mindent jól el lehet adni, amiben van. A könyvekben tizedannyi szex sincs, mint a sorozatban.

2016. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

A sorozatban a könyvbeli karakter kb. 5%-a van benne. Akkor képzeld el a könyvben mennyien vannak és hányan ugranak elő a "semmiből".

A sorozattal az a baj vagy nem baj, attól függ kinek mi tetszik jobban, hogy nagyon sok dolgot rövidre fognak benne. Pl. 1-1 karakter nincs felvezetve, az égvilágon sose hallottál róla, aztán egyszercsak betoppan, mindenki ismeri őt, olyan mintha mindig is ott lett volna, de meg csak nézel, hogy ki a rák ez?

2016. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!