Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik a legjobb 30 év alatti...

Kik a legjobb 30 év alatti férfiszínészek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Asa Butterfield, Tom Holland, Zac Efron, Dave Franco, Alex Pettyfer, Kit Harington, Alden Ehrenreich

Hogy mennyire jók azt nem tudom, de imdb szerint ők azok.

2016. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül kettőt ismerek, Asa Butterfieldet és Kit Haringtont. Asának több filmjét is láttam, A csíkos pizsamás fiú, A leleményes Hugo, és a Végjáték. Nem azt mondom, hogy nagyon durván jó, de egész tehetséges, és nagyon fiatal korától csinálja, ami szerintem nagy dolog, a gyerekszínészeknek nehéz életük van, sokan meg is utálják a szakmát idősebb korukra. Kitnek csak egy filmjét láttam, Az ifjúság végrendeletét, abban nagyon profi volt, imádom a filmet. A többiről nem is hallottam, de persze ettől még lehetnek jók ők is :D
2016. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Asa-nak van még egy rettentő jó filmje: X+Y (A Brilliant Young Mind)
2016. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!