Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha horrorfilmet kellene...

Ha horrorfilmet kellene készítenetek, milyen címet adnátok neki?

Figyelt kérdés

Média házimra azt kaptam, hogy egy film posztert kell készítenem, az első feladat az, hogy nevet kell adnom a filmemnek és el kell magyarázni, hogy miért azt a nevet adtam a filmnek. A tanárom azt mondta, hogy a horrorfilm lenne a legegyszerűbb film műfaj, ezért gondoltam azt választom, de semmi olyan ötletem nincs, amit meg is tudnék magyarázni. Szóval, ha tudtok, akkor valamilyen magyarázatot s tudnátok írni, hogy miért azt adnátok címnek, kérlek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 16. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Boszorkányszombat
2016. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dongaben ***** válasza:

Mondjuk így történet nélkül?

"Hétköznapi híradó" Mert az tele van horrorisztikus történetekkel.

2016. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kapnék ilyen házit sírva is fakadnék örömömben... :'D


Hát, én a regényemet készíteném meg filmben, de azt nem írom le, ha nem haragszol.

Helyette kitalálok gyorsan valamit: Árnyak Fia


Magyarázat: A film dióhéjban egy fiúról szól, ki éjjelente portyázik, hogy ártatlan lelkeket gyűjtsön a medáljába (találj ki valamit a medál jelentőségéhez) hogy aztán a világra örök sötétséget és pusztulást hozzon, hogy elégtételt tegyen apja, valamint a családjának többi tagjának halálért. Mindez az 1500-700-as években játszódik. Ezt még meglehet fűszerezni démonokkal és szellemekkel, valamint más fantázia elemekkel. Hogy ez mitől lesz horror? A horror egy tág fogalom, attól, hogy valami még nem ijesztő, onnantól még lehet horror. Ha jól tudom, a darabolós horror műfaj a Gore.

Remélem segítettem. :)

2016. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy a történettel nem kell foglalkozni, egy nevet kell adnom a filmnek és meg kell magyaráznom, hogy miért választottam azt a nevet, aztán meg kell terveznem a posztert majd el kell magyaráznom három vonást ami a poszteremen megjelenik. Szóval nem kell történetet kitalálni, az nem fogja érdekelni a tanárt.
2016. máj. 16. 20:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Jujj, hármas, nagyon köszönöm a választ, ment a zöld :D Én nem nagyon vagyok ilyen fantáziadús, meg is bántam egy picit, hogy médiát választottam ,mert nem szeretem :(
2016. máj. 16. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Adtam egy történetet... Agyalj rajta egy kicsit és készítsd meg az alapján a posztert. Majd magyarázd meg, hogy miért pont az szerepel rajta ami...
2016. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3# vagyok.

Ezt még az utóbbi válaszod előtt kezdtem írni. ^_^"

2016. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A cím amit adtál tökéletes, és a magyarázatod, hogy ''Ez mitől lesz horror'' tökéletes volt :) Már csak át kell fordítanom angolra xd
2016. máj. 16. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Dögölj meg és ölelj! (ez azért poén, mert van egy olyan Almodóvar film, hogy "Kötözz meg és ölelj!")

Egy bipoláris, nekrofil sorozatgyilkosról szólna.

:D

2016. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lol utolsó xD A tanárom biztos értékelné :p De köszönöm, ment a zöld ^^
2016. máj. 17. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!