Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyibe fog kerülni 1 darab...

Mennyibe fog kerülni 1 darab mozijegy a Tiniel gran cambio de Violetta című filmre?

Figyelt kérdés

Egy átlagos mozijegy 2000-2500 forintba kerül. Én erre a filmre a jegyárakkal kapcsolatban olyan 6-8000 forintra tippelek.


Nektek van valamilyen információtok erről?

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 21. 17:10
 1/3 anonim válasza:

Ha még nem késő válaszolnék!

Semmivel sem fog többe kerülni mint egy átlagos mozijegy! Esetleg ahogy szokott lenni ugye a felnőtt meg a gyerekjegy!(felnőtt drágább)

Én itt lakom Békés megyében sokszor voltam már moziba,négyen elmentünk moziba 6000 ftra jött ki kb! Azért mert ez Tini el gran cambio de violetta lesz semmivel sem fog többe kerülni mint egy átlagos mozijegy!

Remélem tudtam segíteni!:)

UI. Én is meg szeretném majd nézni, Mo-ra állítólag November 4.-én fog megjelenni!:)

2016. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!! :)
2016. jún. 5. 16:16
 3/3 anonim válasza:
Igazán nincsmit! :)
2016. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!