Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A narutóban volt egy olyan...

A narutóban volt egy olyan rész az elején mikor zabuzával harcoltak és akkor azt hiszem a shinobikról beszélt mikor elmond ilyen valahány pontot ahol meg lehet ölni egy embert az melyik rész és mik azok a pontok?

Figyelt kérdés
Nagyon kénea segítség köszi

2016. máj. 30. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan, hogy melyik rész, de arról volt szó, hogy a "Véres Köd Falvában"-ahogy egykor nevezték-a tanulóknak élet-halál harcot kellett vívniuk egymással, és csak a győztes lehetett shinobi. Azt hiszem párokba voltak osztva, bár ebben nem vagyok biztos...
2016. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 6-7-8 körül. Még az elején
2016. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. De a pontokról tudtok valamit mert kakashi azt is magyaráz hogy egy emberen valamennyi pontvan ahol meg lehet ölni?
2016. jún. 1. 05:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy azok a pontok? Akkor félreértettem a kérdést. XD Azokról sajnos nem tudok sokat. :/
2016. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szív , nyaki ütő ér , vese , gyomor , agy
2017. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!