Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok Harcában miért...

A Trónok Harcában miért utálják Dany-t sokan?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 12:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Mert unalmas és vontatott a karaktere. Az elején közönségkedvenc volt, jó cicikkel. Ma se cici se érdekes sztori.

Miről szólt az előző néhány évad? Egy helyben toporgás.

"-Van egy hadseregem, elfogalalom a világot!!

-Jaj mégsem elég nagy a hadseregm, hogy továbbálljak.

-Van egy nagyobb hadseregem, elfogalalom a világot!!

-Jaj mégsem elég nagy, hogy megtartsam a hatalmat, nyünnyögök itt tovább.

-Vannak sárkányaim és hadseregem.

-De nem szeretnek az emberek :(

-Már megint van egy lovas hadseregem, át kelek velük a tengeren kőházakat rombolni!!

(-feloldás mi lesz? Egy tök váratlan fordulatban megérkeznek a Greyjoy hajók, de önerőböl sehova sem jutna az a pcsa)"


Alapvetően borzalmasan irányít és tartja meg a megszerzett hatalmat és ezért csak tötyörög a sztori addig amíg megkívnája majd, hogy végre átkeljen a tengeren, gondolom most hirtelen, a 6. évad évadzárójára, megérkeznek délről Danyék északról a mások és ennyi. Na de ezért stoppolták 3 évadig a Dany szálakat görgetve elé olyan akadályokat, amik, amúgy teljesen feleslegesek és a karakterfejlődésében sem jutnak előrébb? A második évadban is tudott már tekintélytparancsolóan nézni pucéran, ez nem nagy truváj.

2016. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Mert unalmas, és 6 évada ugyanazt a sablonszöveget tolja.
2016. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Rossz a színésznő...és a forgatókönyv is.
2016. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
rémesen idegesítő, karakterfejlődés nulla, hihetetlen, hogy leírom, de már Sansa is sokkal erősebb karakter nála, arról nem is beszélve, hogy a világ legnagyobb butaságára vall összeszedni egy rakás vadembert, és feldúlni velük mindent, mivel valószínű, hogy enni azok is úgy fognak, ha végigfosztogatják a westerosi falukat és megölnek mindenkit, tehát Danerys: buta, hatalommániás, alkalmatlan a vezetésre. Kell ennél több?
2016. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval nagyjából egyetértek.

Az elején még nem volt rossz a csaj, de én már akkor mondogattam magamban, hogy sokkal több értelme lett volna annak, ha Viserys eladja a 3 sárkánytojást és vesz belőle hajókat meg egy bazi nagy sereget. :) Na ő biztos nem totojázott volna essosi városok elfoglalásával meg rabszolgák felszabadításával, hanem egyből ment volna Királyvárba a vastrónért.

2016. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Papi Gonzales ***** válasza:

hasonló a probléma mint arya-val...

a sorozat elején elég szorosan követték a könyv storyját, de ahogy egyre jobban távolodnak tőle és egyszerűsödnek a dolgok.....hát...nagy minuszpont...pedig ő is baromi erős karakter amúgy

2016. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem gondoltam, hogy ennyi negatív kommentet kapsz. Én sem értem, Danerys ment keresztül a legnagyobb karakterfejlődésen az egész sorozatban, egy szégyenlős kislányból világhódító lett. Igaz, ha én választhatnék szuperképességet az biztosan a tűz lenne, és a sárkányos jelenetekért is odavagyok, de ötletem sincs, hogy mi sz unalmas az ő sztorijában, főleg amióta Tyrion és Varis is a tanácsadója (szintén 2 zseniális karakter). Szerintem sokan azzal a gondolattal nem tudnak megbirkózni, hogy egy ilyen erős karakter nő. Érdekes módon Robb Starkért mindenki odavolt, pedig ő csak egy nagyképű, ostoba kamasz volt, amikor fel akart ülni a vastrónra. Azt nem is említem, hogy a kishúga mennyivel okosabb volt nála...
2016. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

7


Nekem épp az a bajom, hogy kevés az erős női karakter, akik tényleg valamire valók. Talán Arya-ból lesz majd ilyen a végére.

Dany már a második évadban letudta a karakterfejlődést, akkor már hódító volt, azóta meg a Rabszolga öbölben szüttyög. Amikor Barristan Selmy volt a tanácsadója, akkor rittig az ellenkezőjét csinálta annak, amit az öreg mondott, és mindig szarul jött ki belőle. Az a baj, hogy még mindig ugyanaz a kislány, aki volt. Szép dolog, hogy fel akarja szabadítani a rabszolgákat, de ennek nem ez a menete, meg amúgy is előbb a hatalmát kellett volna megszilárdítania, mielőtt drasztikus változtatásokat rendel el.

De a lényeg hogy teljesen önismétlő lett a szál, az első válaszoló nagyon jól leírta. Az a bizonyos "tüzes jelenet" is volt már.

Na de akinek a birtokában van 3 sárkány, és leláncolja őket ahelyett, hogy "felhasználná" őket, arra nincsenek is szavak...

2016. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
#8 Danerys az eddigi uralkodókkal szemben úgy szeretne hatalomra kerülni, hogy kvázi egész Westeros támogassa. Ehhez szükség van arra, hogy felszabadítsa a rabszolgákat, hogy meggyőzze a vezetőket, hogy mindenhol ismerjék a nevét. Ez az elgondolás lehet naiv, de végül célravezető is, ráadásul minél nagyobb hadsereget szerez, annál valószínűbb, hogy ha egyszer odaér Királyvárba, nem kell majd fölösleges emberéleteket áldozva elmenekülnie végül. Cersei lehet, hogy szó nélkül kivonul a várból, amikor meglátja őket a sárkányokkal :D Stannis és Rob Stark nem húzta az időt, és láttuk mi lett a vége.
2016. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Kiváncsi lennék, hogy mégis miért pontozzátok le azt, akinek eltér a véleménye a tiétektől. Én pl csak olyan választ pontoztam le eddig, ami szándékosan rosszindulatú volt, és még hülyeséget is írt az illető. Lehet majd egyszer rájövök, hogy milyen jó móka is ez, de jelenleg szerintem elég szánalmas...
2016. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!