Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hazug csajok társasága....

Hemingway kérdése:

Hazug csajok társasága. Kiderül ki A? Csakmert most neztem vegig az 1. evadot es nem derult ki ki A.

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2016. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Még 5 évad, és kiderül ;)
2016. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
A legelső A Mona. De tőle 'ellopja a játékot' CeCe Drake a 3.évad elején, aki az igazi A. Ez a 6évadban derül ki. Ő igazából Alyson testvére, és Charlotte a rendes neve. Halála után lett egy ún. Uber A aki a 7évad gonosza.
2016. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom eldönteni, hogy ilyenkor aki szét spoilerezi az egészet, az jó szándékból teszi csak nem gondol bele, vagy direkt mondja el kb a sorozat fő szálát.
2016. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Segítek.Direkt :DDD
2016. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

köszi

sokat segítettél

2016. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szóval kedves #3-as válaszoló.

Ezt mégis hogy gondoltad? Nem azt kérdezte, hogy ki "A", hanem azt, hogy kiderül-e. Most komolyan képes voltál idespoilerezni az egészet?!

Tudom milyen, mikor lelövik a poént. Könyörögtem barátnőmnek, hogy árulja már el, kicsoda "A" (akkor még csak a 4. évadnál tartottam), nagyon kellett kérlelnem, de végül elmondta. Be se fejeztem az évadot, olyan unalmas lett utána. Rögtön ugrottam az 5.-re és ha két hónapja olvasom ezt a kommentet, marha dühös lettem volna, hogy AZ EGÉSZ SOROZAT spoilerét elmondod. Mellesleg tanulj meg írni. Alison, és nem Alyson. "Über A" és nem "Uber A". Jó ez most egy -kisebb- kirohanásom volt, sajnálom, csak ez annyira tud bosszantani.

További szép napot!

2017. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!