Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok néhány olyan...

Mondanátok néhány olyan filmet, ahol hasonló "szerelem" + hasonló viselkedésű karakterek vannak mint a Vámpír akadémiában vagy mint a végzet ereklyéiben?

Figyelt kérdés
Tudjátok, hogy a fiú mogorván viselkedik, de legbelül kedves és szereti a lányt és ha az bajba kerül, szó nélkül segít neki.

2016. jún. 23. 17:29
 1/4 Hironix ***** válasza:

Lenyűgöző teremtmények ami nagyon jó, csak ott egy varázslónő szerűség van.

maga a Végzet ereklyéiből készült egy sorozat, az első kötetből, a csontvárosból. Ha jól írom a nevét, akkor Shadown Hunters (Németes vagyok ssry :/)

Sorozatból talán a Teen wolf-ot mondanám, az is ilyen tini lányoknak egy kis csöpögéssel...

Ami inkább elvontabb, az A varázslótanonc. Abba Nikolas Cage játszik, így alapból nekem tökéletes film.

Nikolas cage-nek, talán a Féktelen harag, és a Next- holnap a múlté filmjei jók, amiben egy kis szerelmi szál van.

Harry Potter, ami egy kisség elcsépelt már. De nem hiába, nekem attól a film(sorozattól) jött meg a kedvem a fantastykokhoz.

Narnia, imádtam azt a filmet. Csak már túl sokszor láttam, és így ez is nekem elcsépelt.

Sorozatból megint csak, van egy jó, azt hiszem az a neve hogy a Titkok könyvtára... A Holdhercegnő, egy kicsét régebbi, számomra..(Rossz az időérzékem :/)

Merlin kalandjai, szerelmi szálra inkább csak egyre emlékszem.

A Csillagport, fogom most megnézni, de eddig jó véleményeket hallottam...Ha pedig inkább vicces fantastykot akarsz, akkor Mindenképp a Dogma-t nézd meg :D

Remélem segíthettem, nagyon szeretem én is ezt a kombinációt. És még egy tipp..Nekem nagyon be jött, a Doctor who...legalább is a 2005- feletti részek...A klasszikussak, eléggé régiek, és nem olyan jók benne az efektek...De nekem kiskorom óta ez a kedvencem. :D

2016. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :-)

Idő közben már én is rátaláltam a Shadowhunters sorozatra (már a 7. rész jön :"D)

A Doctor who-t én is imádom *-* szinte azon nőttem fel :-)

Ha befejeztem a Shadowhunters-t akkor megnézem a Dogmát, felkeltette az érdeklődésemet.

Ami a filmekben lévő szerelmi szálakat illeti, nem szeretem a csöpögős dolgokat, magam sem vagyok valami romantikus fajta, de az tetszik, ha egy fiú egy kicsit keményebben bánik a lánnyal, de szereti őt (ezt valamilyen szinten ki is mutatja) és legbelül egy rendes ember.

Sajnálom, kicsit hosszú lett a válaszom. Minden esetre, köszönöm!!!!!!!!:-) :-) :-)

2016. jún. 24. 02:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem idegenkedsz a könyvektől, akkor a Pokoli Szerkezeteket nagyon ajánlanám. Ugyanúgy árnyvadászos, mint a Végzet Ereklyéi, csak még annál is jobb, ami nem kis szó.

Ezenkívül az Üvegtrón sorozaz, az is könyv, eddig 3 része jelent meg magyarul, de azt hiszem 6 lesz. Az elején emlékeim szerint még kevésbé romantikus, de később 2 fiú is lesz és az egyikük olyan, mint amilyet leírtál szóval el tudom képzelni , hogy kinek fogsz drukkolni, ha elkezded :)

2016. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
EL FOGOM OLVASNI!!!!!!!!!!! :D Az sem érdekel ha más nyelven van :D
2016. júl. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!