Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem értem, h akkor ki...

Csak én nem értem, h akkor ki is volt 'A'?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el nézni ezt a sorozatot, és most ott tartok, h volt az 5 év ugrás és kiderült, h a Cece átvette a játékot Monától, aki azért csinálta mert 'elvették' tőle a Hannát meg hát beteg is volt ugye. De Alisonnak már a halloweenes bulin jöttek 'A'tól az üzik, aki miatt végülis elmenekült, mert azt hitte, hogy ő ütötte le. Na, aki elől menekült az ki is volt? Mert nem a nővére és a Mona akkor még jóban akart vele lenni.

2016. jún. 29. 00:49
 1/8 anonim válasza:
3 "A " van, 1 Mona es 2 Toby a többit nem tudom ^^
2016. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Charles Dilaurentis igazából A.

Allison testvére (azt nem tudom, hogy az öccse vagy a bátyja), de Charles létezését eltitkolták a Dilaurentis-ok. Azt pontosan nem tudom, hogy miért, de ez mind a 6.-dik évadban fog kiderülni, amikor monát, és a négy lányt elrabolja Charles. amugy meg Allison nem halt meg. Csak Charles miatt nem mert visszameni a városba, de majd lecsukják Allison-t is és a négy lányt, mona megölésének vádjával. Mindenki azt hiszi, hogy mona meghal, de különben egy ,,babaházban,, Charles Allison-ként tartja fogva monát (ruha, szőke haj).

2016. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, de ezekt mind tudtam. Én csak azt nem értem, h Cece ( avagy Charles vagy Charlotte ) ütötte le Alit, de nem akarta csak azt hitte, h az a Briteny ( akit végül eltemettek a sírjában ). /Ezt idáig értem/ De ki volt az aki elötte zsarolta Alit? Volt egy Helloweenes különkiadás amiben mutatták h hogyan kezdődtek a fenyegetések, és az nem a Mona és nem is a Cece volt. Erre csak szerintem nem adtak választ?
2016. jún. 29. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
az is Charles volt. Konkrétan örökbe adták a Dilaurentis-és Charles-t és asszem elszökött vagy nem tom mit csinált.. és ő volt abba a maszkba is
2016. jún. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok megint.. nézd ujra asszem a 6.-évadban derül ki, amikor Allison visszatér, de lehet hogy már az 5.-be ,és akkor mondani is fogják hogy ő volt az
2016. jún. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egy jó kérdés.Nem tudom hogy csak figyelmetlen voltam e de szerintem annyira bonyolultra akarták az írók hogy ők is belekavarodtak :D
2016. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%
Halloweennal Mona volt A, mert Ali csesztette ot. Cece csak akkor lett A, amikor Mona radlyben volt:)
2016. júl. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, akkor Mona volt 'A’
2016. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!