Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potterben, melyik...

Harry Potterben, melyik iskola, illetve tanár v Voldemort embere lettetek volna? Ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés
Én Griffendélbe
2016. jún. 29. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg mugli lennék.

Varázslók nem tudnak az Internetről.


Amúgy a Teszlek Süveg éneke egyértelmű meghatározó:


„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, házad Griffendél. Oda csak az kerül, ki semmitől se fél.

Hugrabugnak nyájas népe. békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy, s jámbor – ez világos.

A bölcs öreg Hollóhátban, éles elmék várnak. Kiknek a tanulás kaland, oda azok járnak.

Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, ne is tekints másra: A Mardekár való neked. Ott lelhetsz sok társra.”


Számomra a Hollóhát szimpatikus.

2016. jún. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,aki akar az még írjon.
2016. jún. 30. 08:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést :D

Miért nem lehet normálisan kiírni? :D

2016. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normálisan van kiírva.

HP-ban milyen szerepet vállalnál, ha az iskolában lehetsz diák a házak egyikében, tanár, vagy halálfaló.

2016. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Hollóhátas vagyok.


és a szívem Lupin felé húz. Őt nagyon szerettem volna megismerni. Akár tekergőként is a korabeli Roxfortban.

2016. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lupint én is nagyon szeretem,kár hogy nem létezik ez a Roxfort,nagyon jó kis iskola lenne,de nem baj ;)
2016. júl. 1. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a Griffendél ház szimpi. A tanárok közül McGalagonyt, Lupint kedvelem. Pitont is bírom, tetszik a karaktere.
2016. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"...kár hogy nem létezik ez a Roxfort..."


ehhh, mugli!

2016. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!