Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a horror/thiller...

Mi ennek a horror/thiller filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Anno még 3-4 évvel ezelőtt láttam egy filmet a story4en(vagy hasonló.ilyen csatornán)

Már pontosan nem emlékszem a storyra de a végére kb igen.

Egy női testvérpár (talán ikerpár) beköltözik egy nagy házba, az egyik csajnak van egy férje és egy lánya.

Az apuka (nem biztos) csinál a kislánynak egy babaházat a házra mintázva. Beviszik a kislány szobájába de a házban.valami démonka van, ami beköltözik a babaházba és kísérti a kislányt. Eközben a csaj terhes lesz megint, de veszélyeztetett terhes talán.mert folyton feküdnie kell, és a testvérére bízza a kislányt. Azok valamir sunyiskodnak (jól megvannak) és a csaj féltékeny lesz meg minden, hogy ne vegye el a lányát.

Valamikor a babaházat leviszik a pincébe de abban ég a villany mert benne él a szellem.

Végül felgyújtják a babaházat mert creepy meg történnek a dolgok, de mikor megszületik a kisbaba akkor a démon lelke a kisfiúba száll. Kb ennyi..bocsi a fejetlenségért de már régóta keresem a filmet.

Köszi!



2016. júl. 1. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát...talán ez?

Amityville: Dollhouse (1996)

(Steve White (II))

amerikai horror

2016. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem az a film. Anno én is láttam, és én is keresem. Én még arra is emlékszem, hogy a kislány befekszik az anyukája mellé, és megkérdezi: "Hová lett a baba?". Az anyja nagyon megijed, mert felrántja a paplant, és tiszta vér ott minden.
2016. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a film cime [link]
2016. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!