Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Teen Wolf vagy a Vámpírnapló...

A Teen Wolf vagy a Vámpírnaplók a népszerűbb sorozat? És miért?

Figyelt kérdés
Vampirnaplok, teen wolf, nepszerubb, sorozat
2016. júl. 1. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Vámpírnaplók, mert a Teen Wolfot nem nèzem:D
2016. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most már a Teen Wolf, a Vámpírnaplók kezd elavulni, már nagyon erőltetett a sztori, főleg miután Elena kilépett. Én mindkét sorozatot végignéztem és a Teen Wolf meg épp ellenkezőleg: unalmasan indul, de a végére egyre több lesz a szereplő, a bonyodalom. Szóval most úgy vagyok vele, hogy jobban várom a Teen Wolf 6. évadot, mint a Vámpírnaplók 8-at. :D
2016. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát egyre népszerűbb a Teen Wolf. A Vámpírnaplók már annyira erőltetett és szinte követhetetlen. Zavaros az egész. A Teen Wolf könnyen visszakövethető. Bármikor belehet kapcsolódni a sorozatba csak egy kicsit utána kell olvasgatni a neten, hogy megértsük a storyt ha később csatlakozunk be.


Részemről a Teen Wolf jobban bejön. Különösebben a Vámpírnaplókat sem utálom, de nem nézem már egy ideje :D

2016. júl. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teen Wolf a tuti! 👌
2016. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!