Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utálják ennyire Sakurát?

Miért utálják ennyire Sakurát?

Figyelt kérdés
Én eléggé csípem őt oké elég sokszor bőg,de egész erős és szép lány

2016. júl. 2. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Melyik résznél tartasz?Mert ha az elején akkor megértem.Fokozatosan nő a hasznavehetetlensége és ezt ő is tudja.Szépnek szép,okos,de hasznavehetetlen.Mindig Narutonak és Sasukenak kellett megvédenie.Neji halálánál sem volt ott.Mindig csak Sasukera gondolo,a csapat így nagyon legyengül,ezért is marad egymaga.Csak orvosi ninjának való,taktikában nagyon béna.Sasori ellen ért valamit,de ott is Chiyo nagyi végezte majd 80%-kát.Szóval ezért hasznavehetetlen.
2016. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom. Hasznavehetetlennek mutatják,de azt nem kell elfelejteni hogy senki nem oktatja. Minden csapat annyira erős mint a leggyengébb láncszem.
2016. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs vele bajom. Én általában nem az ereje vagy a hasznavehetősége alapján ítélek meg egy szereplőt, hanem a viselkedése miatt. Tény, hogy folyton csak Sasukéra gondolt, és Narutot jó néhányszor helyben hagyta, de akkor többnyire megvolt rá az oka. De mondok egy másik példát: Densetsu no Yuusha no Densetsu/ Ferris


Aki még nem látta végig az animét, csak mondjuk az első 5 részt, az egyet ért velem abban, hogy Ferris egy mocskosul irritáló személyiség. Félre ne értsetek, nekem is tetszett az anime, és megkedveltem Ferris-t is, ahogy a Ryner-rel való kapcsolata kibontakozott, de folyamatosan csak szekálta, és mindenkit ellene akart fordítani. Én a srác helyében ezt nem tűrtem volna... Mindenesetre egy kicsit eltértem a témától, de azért annyira mégse. A lényeg az, hogy Sakura nem annyira rossz, mint azt egyesek gondolják.

2016. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi amiért utálni kéne őt. Bár ez attól függ hogy hol tartasz az animében. Az elején tényleg egy kicsit hasznavehetetlen, de a sippuudenben már nagyon is összeszedett!
2016. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó:

Nem annyira összeszedett mint azt hiszed

2017. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem? Légyszíves indokold meg! Mert szerintem itt mindenki elfelejtette, hogy Sakura GYÓGYÍTÁSRA SPECIALIZÁLÓDOTT, és a támadásra szánt képességei másodlagosak... Annyi idióta van, hogy már rossz nézni...
2017. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Hogy miért utálják? Mert Sasukéhoz és Narutóhoz hasonlítják. A két legerősebb karakterrel van egy csapatba a maga átlagos erejével, és valljuk be, a két fiúhoz képest tényleg nagyon gyenge. (például ha Inóhoz vagy Hinatához hasonlítjuk akkor nagyjából egyenlő szintet képviselnek) És igen, elfelejtették azt hogy ő egy medicin ninja. A gyógyítás a szakterülete és nem a harcok. Mondjuk Sasorival jól elbánt, (Chiyo nagyi a munka max. 60%-át végezte) és elég sok karakter köszönheti neki az életét Narutóval az élen. Szerintem neki van az egyik legjobb karakterfejlődése a történetben. Az elején tényleg egy full time Sasuke simp volt, de rengeteg edzés után egy nagyon erős, és fontos kunoichi lett.


Ja és miért nem volt ott Neji halálánál?

Talán mert más rengeteg embert kellett ellátnia? Talán mert te sem tudsz teleportálni? Talán mert azok a sérülések egyenlőek voltak a halállal?


Ezt a kérdést válaszold meg magadnak ha még most sem jöttél volna rá.

2021. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!