Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem ilyesmi sorozat...

Tudnátok nekem ilyesmi sorozatokat mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy sorozatokat keresnék a következő hogy is mondjam, elemekkel. Ahol a férfi gazdag és a lány szegény, mégis egymásba szeretnek, vagy a férfi egy playboy, gondolom értitek milyen fajtára gondolok, aminek kicsit ilyen szappanopera beütése van. Nem kell hosszúnak lennie, és az sem baj, ha angolul van, a felirat se feltétlenül szükséges, csak a nyári szünetre keresnék valamit amivel lefoglalom magam. Nagyon jó példa arra, hogy milyet is keresek a Jane the virgin.

2016. júl. 6. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a brazil,argentin és kóreai (+japán és kínai) sorozatok majdnem mind erről szólnak.
2016. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

14sai no Haha

Japán szappanopera, kicsit kiakasztó, de aki szereti ezeket, biztosan jó lesz.

Mondjuk ebben nem Juan Miguel, Bonita meg Ricardo szerepel, és nem barnák, hanem sárgák, de hát na...

2016. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy egész kis szegmense szól erről, de a stílus olyasmi, amit keresel, és nagyon könnyed, nyári sorozat:


Devious Maids


Ez pedig igazából nem tudom, miért jutott eszembe, mert nincs benne ilyen szál, de szerintem tetszene, nyárra kiváló ;)


Witches of East End


És ha szereted a szappanoperákat, ez egész jó paródia róluk:


Telenovela

2016. júl. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A másodiknak, nem számít ki szerepel benne, mert a doramákat/dramakat is szeretem, szóval szerintem majd ránézek.

Köszönöm azoknak akik írtak :)

2016. júl. 13. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!