Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nézett ki olyan rondán...

Miért nézett ki olyan rondán Lucius Malfoy? - Harry Potter

Figyelt kérdés
Az utolsó 2 részben (film) olyan rondán néz ki. Könyveket nem olvastam. Köszi
2016. júl. 8. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert gonosz,és ha ronda akkor még unszimpatikusabb.

pl.Hokuszpók-ronda és gonosz.

Szörnyella-csunya és gonosz.

Jancsi és Juliskábol a vasorrú bába-ronda és gonosz.


Alapvetően a Potter sztori is mese...

Aki szerint nem az mert dúrva,stb... az gondolkozzon el a Hófehèrke,Piroska és a farka,meg a többi klaszikus mesén.

2016. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzJG fann ***** válasza:
Szerintem a színész már alapból ronda. Én olvastam a Harry Pottert és láttam is már többször,de Malfoy kinézete mindig unszimpatikus volt. És mint az előző válaszoló is mondta,a gonoszok rondák.
2016. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jason isaacs ronda??? hol élsz te?

[link]


Lucius ronda, mert annak kell lennie.

legalább tudjuk, hogy jó munkát végeztek a sminkesek (Sirius esetében ezt nem lehet elmondani)

2016. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A könyvet én sem olvastam. Hogy miért néz ki úgy ahogy az utolsó két részben? :D

Ha végig nézed a filmeket rá kellett volna jöjj. A pasi idegileg már totál ki van készülve, ahogy az összes többi halálfaló is. Voldemort konkrétan kicsinálja őket, bár még hűségesek hozzá, de már leginkább csak rettegnek. Lucius főleg szabadulni akar és mint a filmben is látszik, amikor elveszi tőle Voldi a pálcáját, konkrétan majdnem elájul a félelemtől/megilletődöttségtől. Az ilyen ideg nagyon gyorsan szétcseszi az ember külsejét is. Arról már nem is beszélve, hogy már nincs idejük gondolom akármilyen szépítkezésre, hisz háború van. Gondolom egy ideje szegényem még tükörbe se tudott nézni, szellemileg és fizikailag is teljesen leköti őket Voldemort.

Mondjuk már jó régen láttam a filmeket. :)

2016. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mindenjó ***** válasza:
Egyetértek az előző kommentelővel de még azt is hozzá írnám ,hogy egy kis időt töltött Az aszkabanban a minisztériumi csata utan :)
2016. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azkaban mitt.

Ahogy Bellát és Siriust kicsinálta az azkaban, így Luciust sem kímélte.

2018. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!