Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem volt...

Csak szerintem nem volt értelme megölni őket? (trónok harca)

Figyelt kérdés

3.évad 9.rész. Amikor meghal Robb, a felesége és Catelyn. Szerintem ez felesleges volt. HA Sansa él még, Robb miért nem élhet?

A könyvben is így történt? Vagy már nagyon nem kapcsolódik egymáshoz a kettő?



2016. júl. 9. 00:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Mi köze van Robb halálának ahhoz, hogy Sansa még él? :D


Robb a saját hülyeség miatt halt meg.

És igen, a könyvben is így végzi.

2016. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Robbot mindenképp meg akarták ölni, catelynt csak foglyul akarták ejteni de megőrült, a felesége meg ott se volt. A könyv szerint.
2016. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szükséges volt robb halála, mert így érték el, hogy látszólag kihaljon a Stark ház. Hiszen robb halálával észak védelmezője, a Stark ház is elbukott. A lányok nem számítottak, plusz azt hitték, h meghaltak. Bran, rickon nem volt sehol. Jon meg fattyú, aki a Falnál van, ő nem vehette volna át a Stark ház irányítását, hiszen felesküdött. szóval robb halálára szükség volt. ha jobban megnézed egy értelmetlen halál sem történt a trónok harcában. mindegyiknek megvolt az oka. robb ráadásul arrogáns is volt és nagyon beképzelt. az ilyenek mindig meghalnak...
2016. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Ez így jó


Utálom azokat a filmeket/sorozatokat/könyveket nagyon sokszor (de nem mindig!) amikor tudod hogy az egyik főbb szereplő nem halhat meg (sőt egyik sem!), hanem biztos túléli valahogy


Ezért jó a Trónok harca mert nem tudhattad hogy ki hal meg és ki éli túl. Ez izgalom. Amikor nézek pl egy Arnold Schwarzenegger filmet (ez most csak egy példa), akkor nem aggódok, tudom mi lesz a vége mert Schwarzi úgy is túléli. De a Trónok harca nem ilyen legalább

2016. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ez baromság. Robb nem volt főszereplő, a könyvben egy árva fejezet sem jutott neki. Előrelátható és kellő volt hogy meghaljon. Attól, hogy ő volt Ned Stark első fia, attól még nem volt főszereplő, és a könyvben közel sem olyan szimpatikus mint a sorozatban. Bár ott (ez csak az én véleményem) sokkal szimpatikusabbra csinálták a karaktert plusz hozzáadtak egy feleséget és egy babát, így a Red Wedding is nagyobbat ütött.. hatásvadászat fullon
2016. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem a sorozatban sem volt szimpatikus, mert csak ment a maga hülye feje után, ahelyett hogy a népe politikai érdekeit nézte volna. Aki ennyire túlságosan becsületes, az ne legyen se katonai parancsnok, se vezető politikus.

A sorozatban eléggé főszereplő volt. Én a könyvek közül még csak az elsőt olvastam.


-Elvenni Talisát ahelyett hogy erősítette volna a seregét Frey-ékkel, akik ha elvesz egy Frey lányt még el sem árulják valszeg

-Lefejezni Lord Karstark-ot egy ejnye-bejnye helyett

-Egy-két tanácsát megfogadni Roose Boltonnak azzal kapcsolatban hogy túl sok a foglyuk és információkat kéne kicsikarni az elfogott Lannister tisztekből (kivégzések és kínzások)


Robb nagyon az apjára ütött, de még fiatal volt és mindezt (nekem) ellenszenvesen jelenítette meg ez miatt. Ned sem volt egy politikai nagymester, de talán mert őt láttuk elsőre, vagy más okból ő szimpatikusabb volt

2016. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedves #3as

A sorozatban csak is értelmetlen halálok voltak, a könyvben viszont mindennek meg van az értelme, szerintem a sorozat a könyvekhez képest rettenetesen gyenge lett, és tele értelmetlen logikátlan fasságokkal

2016. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7


Mondj már egy értelmetlen halált!

2016. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kb. a teljes dorne-i szereplőgárda kiirtása (Doran, Trystane, Areo Hotah)
2016. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jó, a Dorne-i szálat nagyon elszúrták, ezzel mindenki egyetért, de azonkívül? Mert ha csak Dorne-nal van baj, akkor nem kéne az egész sorozatot ekézni...
2016. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!