Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is jó az alábbi...

Szerintetek is jó az alábbi lista a legjobb 15 filmről/sorozatról?

Figyelt kérdés

1. Star Wars filmek


2. Titanic


3. Avatar


4. Az utolsó szamuráj


5. Schindler listája


6. Halálsoron


7. Trónok Harca


8. A remény rabjai


9. Nincs kettő négy nélkül


10. A hazafi


11. A rettenthetetlen


12. Zorro 1957-es Disney sorozata


13. A bakancslista


14. A visszatérő


15. A Karib-tenger kalózai filmek


Ha gondoljátok írhattok ti is saját top 15-ös listát, mert ez teljes mértékben szubjektív.

Az én listámon szereplő melyik filmmel nem értetek egyet, és miért?



2016. júl. 11. 15:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem jó lista, de nem fogok sajátot írni.A listádon vannak jó filmek, de az egyetlen igazán kiemelkedő számomra A visszatérő. Meg sem akartam nézni, de elhívtak rá a moziba és csodálatos élmény volt. Egyébként meg nem hiszek a listák értelmében, oly sok fantasztikusan jó fil van. Bár igazából amióta láttam a Mad Max: Fury Road-ot, azt ki tudom emelni abszolút kedvencemként. De további rangsorolásra már képtelen lennék.
2016. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy számodra csak A vissztérő a kiemelkedő, de ez szerintem elég nagy túlzás. Leginkább az "egyetlen" jelző.


A többivel egyetértek, tényleg rengeteg jó film van, és még lehet, hogy a rangsorolásuknak sincs értelme. Bár azért valahogyan meg kell különböztetni őket, az sem igaz, hogy mind ugyanolyan. Egyik jobb, másik rosszabb, tehát valamilyen listát csak fel lehet állítani belőlük.

Próbáltam nem egyhangúan válogatni: vannak benne újak, régiek, vígjátékok, drámák, akciók, sorozatok stb.

2016. júl. 11. 16:06
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
"Igazán kiemelkedő" - nem simán kiemelkedőt írtam.
2016. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Véleményem akkor is u.a.
2016. júl. 11. 19:11
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Psycho

Eredet

Stoker-Vonzások

Viharsziget

Alice Csodaországban

Jurassic Park

Csillagok között

Forrest Gump

Chihiro Szellemországban

Bates Motel

Doctor Who

2016. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem jó lista. Egyrészt, mert nem keverném össze a filmeket a sorozatokkal, egészen más műfaj. Másrészt, mert az általad írd filmek nagy részét teljesen semmirekellőnek tartom.


Lehet mondani, hogy egy ilyen lista szubjektív, mert ízlésen butaság vitatkozni, viszont a filmek minősége nem ízlés kérdése.


Írok 15 filmet, de lehet, hogy tíz perc múlva már mást írnék.


Mechanikus narancs

Száll a kakukk fészkére

Harakiri

A homok asszonya

Annie Hall

Született gyilkosok

A vágy titokzatos tárgya

Brazil

Dr. Strangelove

Oldboy

Táncos a sötétben

A nagy karnevál

Puszta formalitás

Nem félünk a farkastól

A lovakat lelövik, ugye?

2016. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6:

Elfogadom az érvelésedet (bár nem tudom, hogy mit jelent az hogy "semmirekellőnek" tartod, illetve a minőségükkel szemben sem értem az ellenvetésed, ezek inkább üres szavak, mintsem a lista jogos, építő kritizálása).

Köszi a listát (#5, #6).

2016. júl. 12. 00:49
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Szubjektív téma, maradjunk annyiban hogy nem értünk egyet.
2016. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Benyebonya ***** válasza:
95%

Az a baj ezzel a kérdéssel, hogy mindenkinél nagyon más ez a lista. Engem például a Titaniccal ki lehet kergetni a világból, és az Avatart is csak harmadik nekifutásra sikerült végignéznem, viszont a Halálsoron, és a Remény rabjai nekem is a kedvenceim között van. A Hazafit, meg azt a Zorrót nem láttam és a Visszatérőt én egy oszkárvadász értéktelen és unalmas vacaknak tartom; és a Karib tenger kalózait is túl gyengének gondolom egy ilyen listára, de a legtöbb megemlített filmnél meg tudom érteni, mitől lesz valaki kedvence.


Az én listám (egyes tagjaiban, és a sorrendben is gyorsan változhat):

1. Memento

2. Volt egyszer egy Vadnyugat

3. Macskafogó

4. Volt egyszer egy Amerika

5. Tökéletes trükk

6. Requiem egy álomért

7. Időhurok

8. Sráckor

9. Kocka

10. Oculus

11. Mesterdetektív

12. Öldöklő angyal

13. Hetedik

14. Kódjátszma

15. Rush


Nem írtam bele sorozatokat, mert az nálam egy nagyon más kategória. Ezeket a filmeket már négyszer-ötször láttam, újra és újra előveszem őket. Sorozattal ilyet még nem csináltam, de itt vannak a kedvenceim:

1. Fekete tükör

2. Sherlock

3. Trónok harca

4. Twin Peaks

5. 11.22.63

2016. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

"de az egyetlen igazán kiemelkedő számomra A visszatérő."


Na, ennek fuss neki még1x.

2016. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!