Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TRÓNOK HARCA SAJÁT TEÓRIÁM,...

TRÓNOK HARCA SAJÁT TEÓRIÁM, SZERINTETEK?

Figyelt kérdés

Biztos az, hogy Rhaegar megerőszakolta Lyannat? Mármint nem csak annyit írtak a könyvben, hogy Lyanna és Rhaegar együtt tűntek el, Robert és Ned, pedig azt feltételezték, hogy elrabolták a csajt? Mámint tudjuk, hogy a targaryenek mind különleges szépséggel és vonzerővel rendelkeztek. Nem lehet, hogy lyanna beleszeretett rhaegarba és elment vele? Így esett teherbe tőle( feltéve, ha tőle lett terhes) és ezért mondta, lyanna, azt, hogy ha robert tudomást szerezne a fiú születéséről, megölné azt? nem lehet, hogy pont a féltékenysége miatt? mert nem tudta volna elviselni, hogy lyannanak, az ő jegyesének, mástól született gyermeke?

ez csak az én véleményem, az én ,,teóriám''



2016. júl. 11. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

A "te teóriád" már évek óta létezik :D Sajnálom, de nem te találtad fel, mivel ez már több, mint egy 10 éves teória is lehet.


Szóval igen, a legtöbb olvasó szerint (szerintem is) az történt, hogy mivel a Harrenhalban rendezett torna után kb. 1 évvel lett Lyanna "elrabolva", ezért nem elrablás volt, hanem megszökés/szöktetés, mert egymásba szerettek.


Ezért volt az, hogy Rhaegar a Kingsguard/Királyi Testőrség 3 tagjával védette Lyannát, míg a saját családját eggyel sem, és a Kingsguard még akkor is védte őt, mikor a Targaryenek már elbuktak és inkább meghaltak, mintsem átadják Lyannát Nednek.

És lehetne még sorolni.

2016. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre még tényleg soha nem gondolt senki.
2016. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz a kedves hozzászólásokat. csak két éve ismerem a trónok harcát, teóriákat meg nem nagyon olvastam, mert féltem hogy találok vlm spoilert és akkor még nem fejeztem be a könyveket. sőt, teóriákat még mindig nem olvasok, de a könyveket mér egy éve befejeztem és sokat elfelejtettem. a sorozatban, pedig nem mondták el ezeket a dolgokat. olyan dolgokat nem említettek amit már rég elhangzottak könyvben, ezért keverem a dolgokat.
2016. júl. 11. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kevered, csak rávilágítottam, hogy ez már egy közismert teória.
2016. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit mondasz 100% hogy így van.


Lyanna és Rhaeger szerelmesek voltak egymásba, de a buta középkori szokások miatt nem lehettek együtt, mert mással voltak házasságban/eljegyezve és válás nem létezett.


És úgy döntöttek megszöknek inkább a világ elől, hogy együtt lehessenek. Csak arra nem gondoltak, hogy Rhaegar apja bolond és kivégezteti Lyanna apját és bátyját, plusz amit ők tesznek az egy polgárháborút indít be az egész országban.

2016. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, ezt mindenki tudja. :D



nekem csak az fura, hogy mindig beszelik, hogy igy meg ugy megeroszakolta, de soha senkinek nem jutott eszebe, hogy akar gyereket is szulhetett? meg vajon mibe halhatott bele?

2016. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyerekszülésbe.
2016. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a testőrség nem csak lyannat, hanem a szuletendo gyereket vedte elso sorban
2016. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!