Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A ti szüleitek milyen filemeke...

A ti szüleitek milyen filemeket és sorozatokat szeretnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az én szüleim filmes izlése nem valami jó.Gyakorlatilag egyik film se tetszik nekik azok közül amiket én szeretek,pedig viszonylag fiatalok.Tudom hogy nem nekem kellen eldönteni hogy mit nézzenek,csak kicsit idegesít,hogy más filmeket szeretnek és nem tudunk filmekről és sorozatokról beszélgetni.Általában ugyanazokat a filmeket nézik,és ha mutatok nekik egy filmet arra legtöbbször azt mondják hogy hülyeség.A Trónok Harcát se szeretik ,de az üvegtigrist vagy a bud spencer filmeket meg tudják nézni vagy százszor.Múltkor megmutattam nekik a Dextert és 10 perc után kikapcsolták ,mert szerintük túl morbid,pedig egyáltalán nem az.Nem tudom hogy miért ilyen beszűkült látókörűek,vagy ez normális. Sok olyan felnőttet ismerek aki szereti a harry pottert vagy star wars ,az én szüleim ilyen filmeket soha nem néznének meg.

2016. júl. 22. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Bizony ilyen ez a világ, az emberek eltérő ízlésüek...
2016. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

A Trónok harca tényleg fos.

Anyám nézte egy darabig, de aztán ráunt. Barátaim nézik, minket nem érdekel.

Amúgy anyum főleg a szappanoperákat szereti (brazil, argentin, mexikói, stb.)

Apum meg nem néz semmit, csak a sportcsatornát vagy a híreket.

2016. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Anyum 44 éves a nevelő apám 38 éves. Mindketten nagy sci-fi rajongok.

A kedvenc filmjük a Mad max, ALien, predator filmek.

Imádják, főleg anyum a történelmi filmeket, sorozatokat. Kedvence a Róma, Tudorok, Borgiák stb.

Imádják A Star Trek sorozatokat, filmeket.

Most a Walking dead-ra kattantak rá.

De vannak sorozatok amiket anyum nagyon szeret de nevelőapám szerint pocsék.

pl:

A gyilkos elmék. Anyum imádja, apum nem.

Bud Spencer filmeket az én szüleim is imádják..Azon nőttek fel ahogy anyum mondja.

A Dexter anyum nézte, de a 3 évadnál abbahagyta, mert egyre rosszabbnak tartotta, és ahogy mondta, már kikészült Dexter anorexiás, buta húgától..:) megértem, nekem sem jött be.

Viszont vannak filmek, sorozatok amiket sokan nem ismernek, anyumék mutatták meg nekem is, és teljesen ledöbbentem milyen jó film, pedig 1970-es film vagy sorozat. Pl: Én Claudius. Ez a sorozat nagyon jó..

Ja, meg szeretik nézni a Walt Disney meséket is..

2016. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

"Az a helyzet hogy az én szüleim filmes izlése nem valami jó."

Lehet, hogy épp fordítva van, nem? :D


Minden ember más, így más filmeket is szeret.

2016. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4: Csak az a baj hogy ők pont az olyan filmeket nem szeretik amit a legtöbb ember igen,hiába mondom nekik hogy milyen díjat kapott és hogy milyen jó története van.
2016. júl. 22. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Apukámmal szoktunk egymásnak filmeket ajánlani, vagy közösen filmeket nézni, együtt néztük pl a Sicariót vagy a Liza, a rókatündért. Amúgy nagy akciófilmes (Halálos fegyver, Die Hard...), neki köszönhetően én is az vagyok. Anyukám viszont nálunk is válogatós, de nem próbálunk ráerőltetni semmit, ha ő is velünk filmezik akkor hagyjuk, hogy ő válasszon.
2016. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezzel nem azt akarom mondani hogy muszáj azokat a filmeket szeretniük amiket nekem,csak azért,lehetnének kicsit nyitotabbak.És azt sem állítom hogy a Bud Spencer filmek rosszak,és is szeretem ,de azért nem kellene annyiszor megnézni.
2016. júl. 22. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Anyukám szintén hasonló. A Harry Potter vagy Star Wars filmeket, meg egyéb hosszabb múltra visszatekintő, nem túlzottan durva filmeket meg tudja nézni, de inkább a tipikus magyar TV-néző ízléséhez idomul, az RTL Klub és TV2 átlagos kínálatát, krimisorozatokat, kamu reality-ket, igénytelen talk show-kat néz.


Apukám nyitottabb volt, imádta a James Bond-okat, pár nem túl elvont fantasy vagy sci-fi filmet is elnézett, de sok komédiát is kedvelt (amik közül jó pár igénytelenebb vagy alpáribb volt). Kedvelte egy-két brit vígjátéksorozatot és a gyermekkorából való európai és orosz rajzfilmeket. De már leszokott a TV-zésről.


Egyébként tényleg sokan mondják, hogy az átlagos felnőtt magyar közönség beszűkült látáskörű, nem nyitott a számukra ismeretlen művek iránt, és mindig ugyanazokat nézik, de ez szerintem elmondható a többi ország embereire is. Én is szinte nap mint nap látom a neten, hogy egyesek simán elutasítanak valamilyen művet, amit máshol imádnak, meg azt is, hogy mások emiatt panaszkodnak. Szóval lehet, hogy a szüleid nem valami nyitottak, de ez normális.

2016. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
anyám csak a Fásy Ádám csatornáját nézi egész nap, apám meg a raktárfoglalókat, vagy mi az (megvesznek elhagyott raktárakat, és eladják, ami benne van). filmeket, sorozatokat nem néznek
2016. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
mert ízléstelenek sajnos nem tehetsz semmit
2016. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!