Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi tortenik a Misfitsben...

Mi tortenik a Misfitsben Nathannel, Kellyvel, Simonnal, Curtissel, es Alishaval?

Figyelt kérdés
Kelly es Nathan osszejon legvegul? Nathan, hogy kerult ki a sorozatbol, es a tobbiek?

2016. júl. 28. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
De rég volt... Nem emlékszem, nézzed meg!
2016. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nathan börtönbe kerül, Kelly Afrikában él majd a barátjával és ott segít az embereknek (már nem tudom miben, de köze van a képességéhez), Curtis meghal, ahogy Alisha is. Simon összejön Alisha-val, de mivel meghal a lány, így folyton visszamegy az időben, hogy megmentse őt, úgyhogy gyakorlatilag ő is meghal.
2016. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

O hat koszonom valaszodat.

Es nem nezem akkor vegig mert nem szeretem ha egy sorozatnal cserelodnek a stabtagok szoval rahagyom am szerintem nelkuluk mar nem lehet olyan mint volt...

2016. júl. 28. 08:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Nathan: Ott hagyja a csapatot, összejön egy lánnyal és a legutolsó infó róla az hogy Las Vegasban börtönbe zárták mert csalt szerencsejátékban :D (kb kiírták a sorozatból 2 évad után). Életben van.


Kelly: Kiírják a sorozatból és "elmegy Afrikába". Életben van


Alisha: Meghal a 3. évad végén, mikor egy "szellemlény" elvágja a torkát.


Simon: Miután meghal Alisha, visszautazik az időben (ő a maszkos ember, aki feltűnik vagy az 1. évad végén vagy 2. évadban nem tudom már) és meghal.


Curtis: Meghal a 4. évad közepén. Ő a legutolsó az eredeti tagok közül, aki eltűnik a sorozatból.

2016. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd csak nyugodtan a sorozatot, az új szereplők is lesznek olyan szerethetőek, mint Nathan-ék voltak. :) Legalábbis én nagyon megszerettem az új csapatot, talán még jobban, mint az előzőeket.
2016. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*előzőt
2016. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

5-6:


Ezzel nincs így mindenki. Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy aki szereti a Misfits-et az hagyja abba a sorozatot a 2. évadnál (+ a karácsonyi különrész).


Ezerszer lehet azt látni más sorozatoknál is, hogy a végére elszaródik az alapkoncepció. Tovább tolják a sorozatot, mint kellett volna. Sok írónál, készítőnél nincs az meg, hogy rájönnek mikorra fogy ki a sorozatukból a spiritusz és addig-addig tolják a végtelenségig, amíg el nem kaszálják a sorozatot. Úgy, hogy közben pedig a színvonala sokat romlik a kezdetekhez képest.


Aki újonnan kezdi a Misfits-et annak azt tanácsolom hagyja abba a 2. évad és összesen 13 rész megnézése után, mert utána már nagyon más lesz a sorozat. (Nem egyből, de a minőségi csökkenés folyamatos az első 2 évad stabilitása után). Úgy hagyja abba, mintha a sorozat is véget ért volna. Akkor legalább nem érik később csalódások


Én végignéztem a 4. évad végéig a sorozatot és kb a 3. évad közepe-végéig találtam azt vállalhatónak.

2016. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat koszonom a valaszokat sztem nem folytatom mert az mar nem ugyanolyan lesz... De jo volt igy idaig :D sajnalom h az eredeti karakterek kileptek :(
2016. aug. 5. 14:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!