Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet régen láttam és el...

Egy filmet régen láttam és el felejtettem a címét. Ki látta filmet? Az segit nekem?

Figyelt kérdés
A film erről szól: Egy csapat elmegy indiába kirándulni és egy fiúba amelyik oda valósi az nagyanyával vagy az anyával él egy házba beleszeret egy lány.Az fiú nagyon izmos és jól tud hegyet mászni mintha az anyatermészetbe nött volna fel.Na és utána elmennek haza és a fiú is tart velük és van egy maszkja és valami áll neve mert ott a városban egy szuperhős.És van egy szegény srác akinek adja a jutalmát mert a srácnak meg kell müteni a tesóját.És vannak valami banditák akik dühösek erre a szuperhősre és azt gondolják hogy az a srác az ellenségük mert a jutalom nálla van és megölik a többit csak halványan tudom...Köszi előre a segitséget!!!

2016. júl. 29. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Krrish (2006).


[link]


Google:

movie|film+indian|india+trip+superhero|hero|vigilante+mask|masked+mother|grandmother+operation

2016. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi nagyon halas vagyok ez a film az
2016. aug. 21. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!