Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szüleim kifogásolták hogy...

A szüleim kifogásolták hogy megnézzem az Underworld 1 részét, mert még 14 éves vagyok és 16 karikás film. Nincs semmi más benne mint vámpírok, vérfarkasok, vér. Én szerintem jó. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dögunalom. Nálam a Gyűrűk ura izgalomfaktora körül mozog. Ha nem tudok elaludni, mindig beteszem az egyiket.


(Amúgy szólj nekik, hogy ez csak egy ajánlás, felhívás. Vagy akkor nézd meg úgy, hogy ne tudják meg.)

2016. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg inkább a pengét :D vagy a megtorló:D

titokban :D nem tudok erre jobbat mondani

2016. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nem a misztikus dolgok volt gond, hanem a véresebb jelenetek, egy.két trágárabb szóhasznalát, valmint gondolom sexuális jelenet., ami miatt kiérdemelte a 16 karikát.
2016. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Nézd meg nyugodtan. Én 13 évesen láttam. És semmi baj nem volt. Igaz én is titokban n3ztem mert anyámék szerint nem nekem való. Majd kiderült hogy anya nem meri nézni a filmet 3s csak engem féltet.
2016. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!