Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért az alien a tökéletes...

Miért az alien a tökéletes organizmus az AVP/alien-sorozat szerint?

Figyelt kérdés
A predator sokkal erősebb,sok jelenetben puszta kézzel elbánik az alienekkel. Illetve azt értem,hogy a predatorok alkották őket,hogy vadászhassanak rájuk,de az alienek sokszor csak azért győznek,mert többen vannak. Érdekes,hogy 3 predator megy kb.1000 alienre...

2016. aug. 4. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyébként az alien egy 1979-es film. Az AVP egy 2004-es film. 25 évvel később készült az AVP 1. Valami újat akartak készíteni amivel lenyűgözik az embereket, de ez nem sikerült, mert semmi köze az alap alien sorozathoz. Ezért nem tetszik sok embernek ez a film. Mondjuk én azok közé tartozom akik szeretik az AVP-t. És az AVP történetileg később játszódik mint az alien 1, amiben még nem ismerték a predaalient, és akkor az alien volt így a tökéletes organizmus. Remélem azért tudtam segíteni. ;)

2016. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11

Köszönöm a választ,én is nagyon szeretem mind az alien,mind a predator sorozatot,az AVP-t is.

De amúgy az alien első része sokkal később játszódik,mint az AVP 1-2.

Ha úgy vesszük,akkor történetileg a predator sorozat a legelső,aztán az AVP,majd a prometheus, végül az alien.

De egyébként a világ nem ismerhette meg a predalient,mert ami a városban történt,az kormánytitok maradt,a lények kilétéről senki nem beszélhetett.

Utána olvastam pár dolognak és elismerem,hogy valóban csak a prometheus tudható be az alien előzménynek.

Ez kicsit elszomorít,mert szerintem a predator a tökéletes ellenfél az alien számára. És szerintem mindketten megérdemelnék,hogy összekapcsolják őket,mindkettő a sci-fi történelem páratlan karaktere. És ha valóban lesz AVP 3,őszintén remélem ,hogy még inkább középpontba helyezik a történetüket és szorosabbra húzzák a szálakat.

2016. aug. 6. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!