Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillagkapu Atlantiszban...

Leonetta17 kérdése:

A Csillagkapu Atlantiszban Dr. Carson Beckett szerepelni fog-e a halála után?

Figyelt kérdés
És az is érdekelne, hogy Paul McGillion-t miért irták ki a főszerepből.

2016. aug. 12. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondhatni, hogy szerepelni fog, csak nem úgy ahogy gondolnád.
2016. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. aug. 15. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. Mert bár az eredeti meghalt, de Michael (a lidérc, akit emberré változtattak) klónozza őt. Aztán a klónt kiszabadítják és az a klón még utána fog bőven szerepelni.


"És az is érdekelne, hogy Paul McGillion-t miért irták ki a főszerepből."

Jobb sorozatokban nem minden főszereplő érinthetetlen. Miért írták ki? Mert így normális és valóságosabb egy picit, hogy aki egy ilyen kva veszélyes helyen, mint Atlantisz (meg az egész Csillagkapu program), halnak meg emberek. És ne csak már no-name katonák meg ilyen 1-2 részig szereplő emberek haljanak már meg, hanem főbb szereplők is.

2016. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"a főszereplő se érinthetetlen" - a Star Wars univerzuma is elég veszélyes, de Anakin Skywalker (ő a legfőbb szereplő még úgy is, ha egyesítjük mind a 6 részt, ami 2015 előtti film), az egészet végigcsinálta :P

az már egy másik kérdés, hogy 1x neki is meg kellett halnia, ami pont a VI. rész végén történt, és megint más kérdés, hogy van már VII. rész is, amiben csak 1x említik Darth Vader nevét...


hogy a kérdésre is írjak vmit: klónozták és a klón fog

2016. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és a klónja fog *szerepelni (az már megint más kérdés, hogy ezt már írták is - de minek küldtem volna el a válaszomat úgy, ha az csak az off-részt tartalmazta volna)
2016. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, és John Sheppard és Dr Rodney McKay is minimum annyira fő szereplők, és ők végigcsinálják az egész sorozatot :) (mondjuk szintén ennyire fő Dr Elizabeth Weir is, aztán ő is kiesik)
2016. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Jobb sorozatokban nem minden főszereplő érinthetetlen."


Lásd Trónok harca :) Ott az a feltűnő, ha valaki túl sokáig él.

2017. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-5-6:

A Star Wars egy mesefilm, de azok között 10-ből 10-es. (Én is imádom.)


A Csillagkapu (Atlantisz) egy félig mesefilm, de persze ott is mindig a jók győznek. Én 1993-as születésű vagyok és a Csillagkapu gyerekkorom egyik kedvenc sorozata volt, főleg amikor szombat délutánonként több mint 5 évig adták a TV2-n, szóval nagyon szeretem. De felnőtt fejjel látom ugyanúgy, hogy félig ez is mesefilm. A főszereplőkben mind csalhatatlan jóság motoszkál.


7:

Na ez jó példa.

Ami nem annyira mesefilm már: Trónok harca, Breaking Bad, House of Cards, Walking dead korai évadai, Dexter


És mondom nem csak a főszereplő(k) halála(i) számítanak, hanem hogy legyenek már kicsit emberiek a karakterek. a Csillagkapuban vagy a Star Warsban az a baj, hogy vagy mindenki übergonosz szörnyeteg, vagy szuperjó, erkölcsös hős. Mióta felnőtt ember lettem és körülnéztem magam körül a való világban, azóta jobban bejönnek a való világra kicsit emberileg jobban emlékeztető sorozatok.

2017. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!