Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A színészek ennyire nem...

A színészek ennyire nem szégyellősek, hogy meztelenkednek, vagy van olyan pénz?

Figyelt kérdés
Én pl. nagyon szégyenlős vagyok, ezért gondolkodtam el ezen. Pl. most a Trónok harcát nézem, és ott ugye van meztelenkedés meg szex bőven. Gondolom míg felveszik a jelenetet, egy csomó ember van ott, rendezők,operatőrök, stb. Ott flangálnak meztelenül? Vagy hogy van ez megoldva? Az ilyen jeleneteket muszáj elvállalniuk,esetleg több pénzt kapnak? Vagy hogy van ez?
2016. aug. 18. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem muszáj elvállalni semmit. Ez mindig a szerződéskötés része, hogy ki mit vállal: megcsinálja ő, vagy vállalja, hogy testdublőr csinálja helyette, de úgy fog tűnni, mintha ő lenne, vagy nem vállal ilyen jelenetet. Ő dönti el. Persze, ha pl. semmit sem vállal, az adott esetben lehet akadálya annak, hogy megkapjon olyan szerepet, ahol szükség lenne rá, hogy meztelenül legyen.

De semmi sem kötelező.

Ha vállal ilyesmit, az lehet alap magasabb gázsira, de azért a díjazás ennél bonyolultabban tevődik össze.

2016. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor sem tudom elképzelni, hogy valaki annyi ember előtt meztelenkedik. Ha dublőr, ha szinész akkor sem. De ez csak az én hülyeségem ezekszerint :)
2016. aug. 18. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Van akinek ez nem gond, van aki pedig - mint ahogy én sem - nem tudja elképzelni, hogy ilyesmit csináljon.

Nem vagyunk egyformák.


Én ugyan csak statisztálok, nem vagyok színész, de tőlünk is megkérdezték még az elején, vállalunk-e ilyesmit, és én azonnal bejelöltem, hogy NEM. :) Még fehérneműset sem, csak max. fürdőruhásat.

2016. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!