Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan animéket, ami...

Tudtok olyan animéket, ami elgondolkodtató?

Figyelt kérdés
vagy pl történt valami és ti is gondolkoztok, hogy vajon mi történhetett vagy mi a megoldás pl detektív animék, vagy pl egy szereplő miért tette azt amit(ez ütőbbik nem ugyan azt jelenti, mint a felső kérés azt ugyanis olyasaikra értem pl hogy ha pl uralhatnád, hogy pl ki haljon meg, kit ölnél meg vagy ölnél -e egyáltalán (ld. Death Note))
2016. aug. 19. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Conan a detektiv
2016. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hyouka.Rejtélyeket oldanak meg és mindent levezetnek,de közben te is elgondolkodsz rajta,a csavarokon,stb.A főszereplő srác pedig elég okos.Vicces,rejtélymegoldós,picit érzelmekkel fűszerezve.

Valójában a srác egy szürke ember és egy lány hatására változik színesebb egyéniséggé.Az eleje kicsit lassan indul be,de azután egyre jobb.Hajrá,nekem nagyon bejött. :D

2016. aug. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mahou Shoujo Madoka Magica

Shinsekai Yori

Rainbow

Code Geass

Monogatari Series

Psycho-Pass

Steins;Gate

Wolf's Rain

Neon Genesis Evangelion

Fate/Zero

Kara no Kyoukai

Kiseijuu

2016. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Deeal válasza:
Zankyou no Terror, ez pontosan olyan mint amit leírtál
2016. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huh, én most pl a Hakkenden-en pörgök, mert még nem olvastam a mangáját, és így elég sok megválaszolatlan kérdés maradt, és ami a legjobban foglalkoztat *SPOILER* az az, hogy melyik Sousuke a "dominánsabb" (nem a legjobb szó rá, de na, késő van), vagyis a múltban mennyivel viselkedett másabban, meg ilyenek. Na meg hogy a későbbiekben mi lesz Murasame-val \(*3*)/
2016. aug. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!