Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter kinek a gyereke?

Harry Potter kinek a gyereke?

Figyelt kérdés

Ugye, az utolsó részben amikor harry beleönti a Perselus Pitontól kapott könnycseppet a merengőbe. Eddig nekem oké, de van egy olyan jelenet amikor valami hegyen perselus meg dumbledore és azt mondja "A sötét nagyúr azthiszi Lily fia,ezért fejébe vette megakarja ölni őket."

Akkor most Perselus fia?



2016. aug. 20. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem. Gondoltam ideírom mielőtt száz meg száz bunkó válasz jött volna. <3
2016. aug. 20. 17:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Na és végül is ki fia? Kíváncsivá tettél. :D
2016. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a jóslatról volt szó :D
2016. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

James Potter és Lily Potter fia ez mindig is egyértelmű volt nem értem miért kell minden hülyeséget belemagyarázni.

Ez meg a jóslatról szól igen.Voldemort azt hiszi róla szól a jóslat.Lily fiáról.

2016. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 5Lulus5 válasza:
100%

Szia! :)

A lényeg az, hogy a jóslat szerint van két kiválasztott, az egyik Harry Potter a másik Neville Longbottom. A jóslat azt takarja, hogy " Közeledik az Egyetlen, aki diadalmaskodhat a Sötét Nagyúr fölött... azoknak születik, akik háromszor dacoltak vele, s a hetedik hónap halála szüli őt... A Sötét Nagyúr egyenrangúként jelöli meg, de benne olyan erő lakik, amit a Sötét Nagyúr nem ismer. És egyikük meghal a másik keze által, mert nem élhet az egyik, míg él a másik... Az Egyetlent, aki diadalmaskodhat a Sötét Nagyúr fölött, a hetedik hónap halála szüli..." Tehát ezért Harry Potter és Neville, mivel mindketten akkor születtek. De Voldemort Harryt jelöli meg egyenrangúnak. De ennyi erővel akár már Nevillet is választhatta volna. És Voldemort ezért akarja megölni Harryt, mielőtt Harry ölné meg őt. Szóval ő lesz így a kiválasztott. És nem Piton fia, hanem James Potter és Lily Potter gyereke. Egyébként könyvben részletesebben leírja. Hidd el, filmben én sem érteném meg, minden részét. ;) Piton meg szerelmes Lilybe. Ha esetleg nem tudtad volna. Remélem tudtam minimálisan segíteni. Ha van valami kérdésed hozzám bátran fordulhatsz.

xoxo: Lulu

2016. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!