Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animéket mondani,...

Tudtok olyan animéket mondani, melyekben a főszereplő egy eléggé esendő karakter, aki komoly lelki vívódásokon és megpróbáltatásokon megy keresztül és ezáltal jellemileg fejlődik is az anime történetének előrehaladtával?

Figyelt kérdés
Az animében lehet sok harc és romantika is, de a főszereplő lelki formálódásán és a drámán legyen a hangsúly.

2016. aug. 25. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akatsuki no yona
2016. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hyouka.Egy szürke srácból egy lány hatására lesz színesebb egyéniség.Nekem nagyon tetszett.Vicces,rejtélymegoldós,kis szerelemmel.
2016. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ajánlásokat, még egyiket sem láttam.

Jöhetnek még továbbiak, felírom őket a megnézendők közé.

2016. aug. 25. 19:16
 4/12 RoseTyler ***** válasza:
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
2016. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Re :Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - ez pont neked való!
2016. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
+ osztom az előttem lévőt is (Parasyte: the Naximum más néven) nagyon jó az is
2016. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Steins Gate - a főszereplő egy eléggé "elszált" figura aki a végére elég nagy fejlődésen megy keresztül. Egyedi hangulatú anime, van benne romantika is, meg időutazás :D
2016. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Berserk. Lényegében arról szól, ahogyan a főhős, Guts megelégeli a semmitmondó életét és valódi célt, jelentés keres.
2016. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlásokat, mindegyikbe belenézek majd.

Egyelőre a Re:Zero-t kezdtem el, mert leírás alapján az érdekelt a legjobban. Hatalmas anime, már az első pár ŕesz alapján!


A Berserket már régóta ismerem, az szintén nagy kedvenc, de az nem igazán tesz eleget a kérdésemben leírt esendő karakter meglétének, mivel ott a főszereplő egy über badass karakter, akinek még ha nincsenek is igazán saját céljai, akkoris bátran, erővel küzdi le az elé tornyosuló akadályokat.

2016. aug. 27. 12:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Mahou Shoujo Madoka Magica

Neon Genesis Evangelion

2016. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!