Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi filmet keresek. A...

Egy régi filmet keresek. A többi lent. Valakinek, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromban láttam, egy filmet, amiből nem túl sok minden maradt meg, de így utólag nagyon érdekel. Talán nem is láttam az egész filmet(lehet ezért emlékszem csak a végére). Valószínűsíthetőleg egy fantasy-val ötvözött drámáról van szó. Nos amire emlékszem belőle, hogy a végén egy idős ember megy bele a tengerbe.Minden ilyen lénynek idős korában vissza kell térnie a tengerbe. Hasonló lények voltak mint a sellők. Azt hiszem van benne egy olyan jelenet is, ahol sok idős ember ,,tér vissza az otthonába". És mintha az idős férfinak lenne egy unokája aki nem akarja, hogy elmenjen, de muszáj neki...Ha valaki ebből rájött valamire, kérem írjon>< Köszönöm szépen! ^^

2016. szept. 2. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem erről nem fantasy ugrott be, hanem az Angyalok városa. Nem lehet, hogy erre gondolsz?
2016. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tenger gyermekei (Sea People) amerikai 1999.

Az idős sellőpárnak nem az unokája Amanda, csak ismerőse.

2016. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A Tenger Gyermekei volt amit kerestem! Ezer hálám ^^
2016. szept. 2. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2016. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!