Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy igaz történeten...

Keresek egy igaz történeten alapulo filmet (bővebben lent). Kb 10-12éve láttam, de már n emlékszek a címére. Vagy mondanátok olyan oldalt ahol igaz történetes filmek listája van? Hátha eszembe jut a címről h melyik az.

Figyelt kérdés

Egy anyának van 3 gyereke(lányok).és a legkisebb gyerek meghal.(az anya űtötte a gyerekeket,és a legkisebb belehal az űtésekbe de az anya azt mondja h leesett az ágyrol..) eltelik kb 20év a gyerekek felnőnek és kiásatják a testvérűk sírját..és kiderítettik az igazságot h az anya hibájábol halt meg a kislány.

ennyire emlékszek belőle,rem vkinek beugrik melyik film ez.:)


2010. ápr. 21. 18:07
 1/4 anonim válasza:

húúú szerintem tudom melyik filmre gondolsz, de sajnos a címét én sem tudom:-(( pedig most megnézném.

Úgy a '70-es években játszódhat a film és egy nagydarab színésznő játszotta az anyát, a végén le is csukják, nem?

2010. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen igen:)arra gondolok:)ha eszedbe jutna írj =)/v ha másnak ő is írjon/
2010. ápr. 22. 10:45
 3/4 anonim válasza:

[link]


a jobb oldali nőci játssza benne az anyát igaz??

2010. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A film címe : A múlt bűnei
2010. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!