Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hazug csajok tásaságában ki...

A Hazug csajok tásaságában ki a kedvenc szereplőtök? És miért?

Figyelt kérdés
De nem csak a kűlső,vagy hogy jól öltözködik,vagy Mert helyes..nem erre gomdolok.

2016. szept. 7. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Spencert szeretem, mert okos, kitartó, és sok tulajdonságunk egyezik.
2016. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aria. Tetszik a különleges stílusa, az egyénisége, illetve a kapcsolatát Ezrával is imádom.
2016. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Spencer. Tetszik hogy intelligens, okos, kitartó, és a humora is.

Aria pedig, mert egy érdekes egyéniség.

Mindkét lánynak pedig jó a stílusa (öltözködés, külső), különösen Ariának.

Szeretem Toby karakterét is, főleg, hogy érdekesen indult a sorozat elején (Spencerrel jó párost alakítanak).

2016. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én hannát szeretem. szerinte ö a legérdekesebb, elösször csak egy kis szöszinek tünik, de aztn kiderül hogy tök okos. meg nagyon jófej. egy csomoszor nem értem hogy miért csinálják azt amit csinálnak mert én tök mást csinálnék, de hannánál ez nem igy van :)
2016. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
78%
nekem Mona. Nemrég óta. Nagyon jól játsza a szerepét, a kedves Monát, a Radley-s Monát, emelett szépen énekel és okos.
2016. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Félőske22 válasza:
100%
Lucas, annyira èdes. :-) Spencer Toby pàr, jòl illenek egymàshoz
2016. szept. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alison. Szerintem ő az aki az évek során a legtöbbet változott, és legjobb irányba. Már az elején is szerettem, nyilván nem azért, mert másokat kínzott, hanem valahogy már akkor is úgy tűnt, hogy bármit megtenne a barátaiért.
2016. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is szeretem Alisont.és igen tényleg ő változott a legtöbbett.És nekem is már az elején megtetszett,nem tudom jól ált neki vagy mi,de szeretem a karakterét!!
2016. szept. 21. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Hannah,Alison,Charlotte
2020. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!