Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dzsuvás, mocskos, romos,...

Dzsuvás, mocskos, romos, elhanyagolt helyszíneken játszódó filmeket, sorozatokat sorolnátok nekem? Pl. : Roncsváros fülledt, romos, mocskos belterei a Karib-tenger kalózaiból.

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 00:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Örülnék ha sötét (pl. dark fantasy, vagy XVII./XIX. századi vámpíros) tematikájú lenne a helyszín, vagy akár maga az egész film is.


Romantikus film ótvaros, lepusztult környezetben létezik egyáltalán? :D

2016. szept. 18. 00:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Interju a vampirral? :DD az ilyesmi regen jatszodik ha jol tudom romantikus is es hat khm benne van Brad Pitt..meghozza fiatal :DD

Amugy szemelyes kedvencem az "elfujta a szel" na az minden, mocskos romos,fulledt, romantikus is, kb minden elpusztul benne de attol meg nagyon jo :DD es eleg regen a haboruk idejen jatszodik :DD ( 4 oras amugy a film, es van folytatasa amit felbontottak 3 reszre de annak mar a cima Scarlett es nem ugyan azok a szereplok)

Aztan ott van meg a Dracula Untold (aminek nem jut eszembe a magyar cime :( ) ugye hat ez is vampiros regen jatszodik es eleg dark fantasys az egesz , nagyon jo film *--*

Ajanlom meg az Alomhaborut, az egy fantasztikus film, csak hat nagyon figyelni kell minden masodpercere mert a vegen en kb ugy voltam hogy mi a sz*r megneztem egy jo filmet es nem ertem mirol szolt,utanna utanna olvastsam es leesett :DD

Aztan meg a Halott menyasszony, ami egy mese Tim Burton-tol es hat amugy ha mar itt tartunk Tim Burton minden filmje eleg sotet es mocskos, De a kedvencem tole az Ejsotet arnyek meg azaz ollo kezu edward :DD De a Sweeney Todd se rossz de az mar tenyleg kiuti a biztositekot mocskossag teren :DD

Hat igy most kb ennyi jutott eszembe, sorikat nagyon nem tudok pedig nagyon szeretem oket, csak hat nem tudom mit ertessz ezen a teren mocskosnak, pl a Hannibal sorozat (de a filmeket is ajanlom ) eleg elegansan becsomagolt r*thadas, de k*rv* jo sorozat.. hat sorikbol talan csak eztaz egyet tudom mert eleg finnyas vagyok ezen a teren es inkabb pszichopata sorikat nezek, mint a Hannibal is ugye..

Remelem adtam par otletet igy este 1 orakkor csak annyi jutott eszembe de majd ha meg eszembejut irok :DD

2016. szept. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj meg most jut eszembe, a Psychot lattad? ha nem azt is erdemes megnezni 2 resze van, a masodik nem olyan jo mert azt mar 20 evvel kesobb mas rendezo rendezte, de ha nem zavar az hogy fekete feher akkor az elso reszt kifejezetten ajanlom :DD
2016. szept. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Liki István ***** válasza:
2-nek:4 van belőle!
2016. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:o oh azt nem tudtam , megvan a mai programom :DD
2016. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!