Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ecchi animéket keresek. Még...

Ecchi animéket keresek. Még nem vagyok járatos a műfajban, ezért kérdezem, hogy mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Az olyanokat amikben direktbe ezen van a fő hangsúly, azokat nem szeretem, de van egy kettő amiben van némi ecchi tartalom, de nem erre megy ki minden, többről is szól. Ha engem kérdezel, ezekkel jobban jársz, bár annyira én sem vagyok járatos a műfajban.


Steins Gate: idő manipuláló, dráma, karakterfejlődéses, elég egyedi hangulattal. Nagyon elismert, nekem is egyik kedvencem, vannak benne nagymelluű csajok, meg romantika is.


Re Zero: ezt most nézem, első ránézésre egy tipikus klisés sztori, egy srác átkerül egy Fantasy világba ahol hamar megismerkedik egy sexy csajjal és együtt kalandoznak, de van egy nagy csavar a dologban + elég véres, drámai és izgalmas. Eddig nagyon élvezhető.

2016. szept. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

High School DxD

Shinmai Maou no Testament

Monster Musume

Omamori Himari

Hundred

2016. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Toaru Majutsu no Index

Toaru Majutsu no Index 2

Toaru Kagaku no Railgun

Toaru Kagaku no Railgun S

2016. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szinte csak ecchi jeleneteket akarsz akkor a To Love Ru-t ajánlom :)
2016. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

The Pet Girl of Sakurasou életem legszebb animéje volt. A végén fiú létemre még én is megkönnyeztem. Igen és ez is echi, azonban tényleg gyönyörű a vége. Még hónapok után is kiráz a hideg.

A High School DxD is nagyon tetszett, de az már ilyen fantasy szerű.

Mindkettőben van meztelenkedés, de a High School DxD-ben nagyobb hangsúlyt kap, mint a The Pet Girl of Sakurasou-ban.

A Kanokon is nagyon jó. Itt is egy középiskolás fiúról van szó, de itt "szellemek" vannak. És természetesen a nagymellű róka mindig perverz dolgokat akar a saccra 5.-esnek kinéző "főhőstől".


Perverzió:

Kanokon > High School DxD (főleg a 3. évad) > The Pet Girl of Sakurasou


Történet:

The Pet Girl of Sakurasou > High School DxD > The Pet Girl of Sakurasou


Egyszerűen fan: Weiss Surival (24x3 perc)

Ez egy igazi ecchi, de az egész igazából egy anime kritika.


Egyáltalán nem ecchi, de nagyon szép (és szomorkás): Guilty Crown


Picit horrorosabb, de van benne meztelenkedés:

Elfen Lied


Pár hasznos link:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#4 köszi, hogy írtad a To Love Ru-t majd megnézem.


Megjegyzés (az echi animék nem fa*zverésre valók!!! Sőt néhány Hentai sem! Csak, mert már láttam aki azért kereset)

2016. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Miért lettem lepontozva? :(
2016. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!