Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az x-men filmek sorrendben...

Az x-men filmek sorrendben sztori szerint?

Figyelt kérdés

Volt már itt ilyen kérdés, csak nem tudom az új X-Men: Apokalipszist hová soroljam ha megnézném mindet történeti sorban?


A Készítés sorrendje:


X-Men - A kívüllállók (2000)

X-Men 2 (2003)

X-Men - Az ellenállás vége (2006)

X-Men Kezdetek: Farkas (2009)

X-Men - Az elsők (2011)

Farkas (2013)

X-Men-Az eljövendő múlt napjai(2014)

X-Men: Apokalipszis (2016)


A Sztori szerinti sorrend:

X-Men Kezdetek: Farkas (1845-)

X-Men - Az elsők (1944-)

X-Men - A kívüllállók

X-Men 2

X-Men - Az ellenállás vége

Farkas

X-Men-Az eljövendő múlt napjai


Szeretném megnézni majd mindet.

Az Apokalipszis sztori szerint melyik után jön ?



2016. szept. 28. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Csak kicsit bonyolult. :P


A legkorábban Az Elsők játszódik, tulajdonképpen az egy eredettörténet, egy előzmény film.

Aztán jön az első trilógia.

Az eljövendő múlt napja a távoli jövőben játszódik, ahonnan farkas tudatát visszautaztatják a múltba, a 80-as években, az Elsők cselekménye után.

Az Apokalipszis az Eljövendő múlt apjainak 80-as évei után játszódik, tehát már egy kicsit módosított univerzumban. Mivel Farkas az Eljövendőben SPOILER megváltoztatja a múltat, ezáltal a jövőt is. SPOILER

Az első Farkas film tulajdonképpen az Eljövendő után játszódik, de az első trilógia előtt, míg a másik már az első trilógia, vagyis SPOILER Jean Grey halála SPOILER után.

Az Origins nem z 1800-as években játszdik, ezt nem tudom, hogy honnan vetted.

2016. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én amúgy készítési sorrendben néztem, talán úgy a legjobban érthető.
2016. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Az Origins nem z 1800-as években játszdik, ezt nem tudom, hogy honnan vetted."


Hát innen másoltam az oldalról.


Azért kérdeztem , hogy az Apokalipszis mikor jön , mert a filmben egyszer fiatalok a szereplők , Xavier Professzor , Magneto máskor idősebbek.Ebben az Apokalipszisben meg fiatalok.

Nos akkor ha jól értelmezem azt mondod, Az eljövendő múlt napjai után jön történetileg ?

2016. szept. 28. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanis Farkas tudata az Eljövendőben a '70-es évekbe megy vissza (ezt az előbb rosszul írtam), az Apokalipszis meg utána, a '80-as években játszódik, amikor még Jean

Grey meg a többiek fiatalok.

Az Apokalipszisben egyébként csak a fiatalabb cast játszik, amire te gondolsz, az az Eljövendő múlt napjai, ami, mint már írtam, a távoli jövőben játszódik (itt öregek Magnetoák), ahonnan Farkas tudatát visszaküldik a múltba (ahol meg értelemszerűen fiatalok).


Ja, és már rájöttem, hogy mi a bibi. Ha jól emlékszem még, az Origins kezdő jelenetében Farkas még gyerek, és az az egy jelenet az 1800-as években játszódik, de amúgy a film cselekménye nem, hanem az Eljövendő és A Kívülállók között, de ez sem teljesen igaz, mert az Apokalipszis már egy módosított idősíkban van.

2016. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos , nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2016. szept. 28. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2016. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!