Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca Joffrey?

Trónok harca Joffrey?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolkodtam Joffreyn. Nem lehet, hogy azért ellenséges Sansával, illetve ellenséges volt, mert Nymeria megharapta és nem tudta magát megvédeni? És ezt látta Sansa? Bocsánat nem vagyok Joffrey fan, csak kérdezem. Mert, amikor Deresben vacsoráznak és Sansa a Cersei-el folytatott beszélgetés után leül a helyére az 1. részben, ott van egy pici bevágás Joffreyról, ahogy rámosolyog.


Üdv.



2016. szept. 29. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez rátett egy lapáttal. De nem ez az egyetlen oka. Eleve is mindenkivel ellenséges, szadista.
2016. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
6%
Hát az a helyzet, hogy szerinetem erre a kérdésre sajnálom, de nem lehet válaszolni. Lehet, hogy így lehet, ahogy te mondod, de nem viztos.
2016. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Joffrey egy pszichopata, aminek részben az az oka hogy vérfertőzésből született (akik köztudattan nagy eséllyel lesznek bolondok), részben pedig az hogy az "apja" (Robert) sosem foglalkozott vele.


Mondjatok már egy embert is, akivel mindig jól bánt az életében. Senki.

Nem kell messzire, menni hogy lássuk Joffrey személyiségének a milyenségét: Magát a világ királyának hiszi, hatalmas harcosnak, egy jó uralkodónak, stb. Miközben kb semmilyen valódi tanítást nem kapott (se harcit, se könyvekbelit).


Olenna nagyi is azért ölette meg őt, mert félt hogy hosszú távon úgy fog viselkedni majd Margaery-vel, ahogy Sansával is viselkedett. Beszámíthatatlan állat volt

2016. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb-utóbb így bánt volna Sansával a farkasharapás nélkül is, bár igaz így már az elején meggyűlölte. Egy nagyon ostoba de sajnos erős akaratú ember volt pl. Cersei is próbálta meggyőzni hogy ne vegye Ned Stark fejét, de ő f_szagyerek és bebizonyítja hogy milyen jó király. Aha, Észak és a Folyóvidék fel is lázadt ellene. Már nem tudom melyik karakter mondta a könyvben, de ha Joffrey felnő, rosszabb lett volna mint őrült Aerys. Szóval igazság abban amit mondasz, de ő már alapjáraton ilyen beteg szadista volt.
2016. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!