Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Szultána sorozat...

Szerintetek a Szultána sorozatban Anastasia nem illene jobban össze Alexel. Vagyis Iskenderrel?

Figyelt kérdés
Nekem Alex már az első pillanatól fogva szimpatikus volt. Ahmetet egyáltalán nem szeretem....szerintem sokszor kegyetlenül viselkedik, semmi férfiasság nincs benne..nagyon nem szeretem, Alexet annál inkább, ő olyan igazi hős karakter. Ti mit gondoltok erről? Aki esetleg felirattal nézi...nem lesz később köztük is valami románc?

2016. okt. 8. 02:06
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom hogy lesz- e köztük valami, de ez így van jól, ahogy van. Az eddigi részek alapján nekem sem érdekes Ahmed és Anastasia szerelme, mint pl Szulejmáné és Hürremé, de a részek alapján amiket előre megnéztem törökül, igenis összeillenek. :)
2016. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg így jó ahogy van.Én szeretem Ahmedet,igaz nem olyan erősen karakteres mint Szulejmán volt de én bírom,illik Kösemhez.
2022. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!