Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez miért így van? Ez végig...

Ez miért így van? Ez végig ilyen lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most végeztem a FullMetal Alchemist-el és a filmet is megnéztem, nekem nagyon tetszett de most nem is ez a lényeg hanem, hogy azt hittem a Brotherhood folytatás lesz erre meg eddig úgy néz ki, hogy az eredeti történetnek alternatív változata. Ez végig így lesz? Ez egy 3. világ vagy mivan? Megmagyarázzák, hogy miért adják el ugyan azt vagy csak élvezzem. SPOILERektől kérlek kíméljetek.

2016. okt. 8. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi köze ennek a Harry Potterhez?
2016. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az eredeti sorozat készült, az alapjául szolgáló mangát még nem fejezték be. Ezért a sorozat második fele teljesen eltér az alaptörténettől.


A Brotherhood az egész történet újramesélése úgy, hogy hű legyen a kész mangához. Tehát a két sorozat eleje többé-kevésbé ugyanaz, de kb. Kapzsi feltűnése után teljesen különböznek. Mások az események, a karakterek, és a végkifejlet.

2016. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb a 15. Résztől már teljesen más lesz, de mivel ez követi az alap sztorit, szerintem jobb.
2016. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Brotherhood az igazi, a mangához teljesen hű változat. Ráadásul szerény véleményem szerint jobbra is sikerült mint az amit te néztél meg először. Nem mellesleg én is elkövettem ezt a hibát. Ahogy előttem is írták tizen valahanyadik résztől már más lesz a történet.


Dátum szerint, szerintem egyértelmű hogy melyik a tartalmasabb a Mangához mérten:


Fullmetal Alchemist: Brotherhood

2009.04.05 - 2010.07.04


Fullmetal Alchemist

2003.10.04 - 2004.10.02


Fullmetal Alchemist MANGA

2001.07.12 - 2010.09.11

2016. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!